Beşiktaş yönetiminden Fernandes'e: Demba Ba'dan uzak dur

Beşiktaş Yönetimi, Manuel Fernandes'e mesaj gönderdi.

GÜNDEM 31.12.2014, 18:07
1218
Beşiktaş yönetiminden Fernandes'e: Demba Ba'dan uzak dur
Geçen sezon gece hayatı ile sık sık gündeme gelen ve Lokomotif Moskova'ya transfer olan Manuel Fernandes, tatil için İstanbul'a geldi ve gecelerde boy gösterdi.
 
Ancak; magazin basını tarafından Demba Ba ile görüntülenen Fernandes, Beşiktaş yönetiminin de tepkisini çekti.
 
Beşiktaş Kulübü Basın Sorumlusu Metin Albayrak, Fernandes'in bu hareketinden duyduğu rahatsızlığı dile getirerek, Portekizli oyuncuya "Demba Ba'dan uzak dur" şeklinde mesaj gönderdi.
 
Albayrak, "Biz Fernandes'in geçen sezon, bırak kendi gece hayatını, genç futbolcularımızı da ayartmasından bıkmıştık. Lokomotif Moskova'ya gidince rahatladık. Ama İstanbul'a gelip gece Demba ba ile çekilmiş fotoğraflarını sabah sabah medyada görünce şoka uğradık. Demba Ba'nın gece hayatı yoktur, zaten dünya görüşünü herkes biliyor. Namazında niyazında bir adam. Biz Demba Ba'ya sonuna kadar güveniyoruz ama işin içinde Fernandes olunca bi irkildik tabi. Fernandes hem Demba Ba'yı hem diğer genç futbolcularımızı rahat bıraksın" diye tepkisini dile getirdi.
 
DHA
Yorumlar (4)
Sebahattin Eğriçayır 6 yıl önce
Dembaba ; Fernadesi camiye götürrrrrr
fatih 6 yıl önce
sebahattin ferdinin mekanı disko gece kulüpleri
serhat 6 yıl önce
fernandes bi siktir git
vural 6 yıl önce
parasız,becerıksız ormanda besıktastan uzak dursa cok hayırlı olacask. yoksa borc borc krsdılerıyle besıktası bataga goturuyor.