Beşiktaş Yönetimi Yarın Olağanüstü Toplanıyor

Başkan Fikret Orman, Torku Konyaspor karşısında alınan 1-0'lık yenilgi sonrası çılgına döndü, yarın yönetimi toplama kararı aldı.

Beşiktaş Yönetimi Yarın Olağanüstü Toplanıyor

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, Torku Konyaspor karşısında alınan 1-0'lık yenilgi sonrası çılgına döndü, yönetici Mete Vardar'a talimat verdi. Peş peşe gelen Gaziantep ve Akhisar beraberliklerine rağmen, Ankara'da takımla birlikte olmayı tercih eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 90 dakika sonrası oldukça sinirliydi.

YARIN YÖNETİM TOPLANIYOR

İlk yarıda oynanan etkisiz oyunun ardından yönetici Mete Vardar'a bazı talimatlar vererek soyunma odasına gönderen Kartal'ın patronu, son düdüğün ardından da kritik bir karar aldı. Başkan Fikret Orman, yönetici Mete Vardar'a talimat vererek, yönetim kurulunun yarın kulüp binasında toplanması kararı aldı. Vardar, başkandan aldığı bilgiyi tüm idarecilere aktardı.

 

İLK TOPLANTI STADDA

 

Fikret Orman ayrıca Ankara'da bululan İkinci başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticiler Metin Albayrak, Deniz Atalay ve Mete Vardar'la da kısa bir durum değerlendirmesi yaptı.

Beşiktaş Yönetimi'nin yarın öğleden sonra Akaretler'deki kulüp binasında olağanüstü toplanması bekleniyor. Toplantının ana gündem maddelerinden birinin de Slaven Bilic'in yaptığı açıklamaların olması bekleniyor. Siyah-Beyazlı yönetim kurulunun alacağı kararlar merak konusu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ziyankar
ziyankar - 4 yıl Önce

alayınız başarısızsınız biliçle birlikte alayınız istifa edin..size güvenmiyoruz..olağan üstü kongre kararı alın..biliç başarısız ama sizden ondan daha başarısız pısırıksınız

Orhan
Orhan - 4 yıl Önce

Artik beklemeyin. Fikret ve arkadaslari istifa. Hadi kardesim.gec bile kaldiniz!

kenan
kenan - 4 yıl Önce

toplantı nerede acaba kartalbakısı nın önce haber yaptığı sonra kaldırdığı teknede mi

kamil
kamil - 4 yıl Önce

ne mutlu bize ki artık tek spor sayfalarında yer almıyoruz bu da bizim büyüklüğümüzü gösterir magazin sayfalarında baş sayfa bizim beeee