Beşiktaş Yönetimi Yarın Olağanüstü Toplanıyor

Başkan Fikret Orman, Torku Konyaspor karşısında alınan 1-0'lık yenilgi sonrası çılgına döndü, yarın yönetimi toplama kararı aldı.

GÜNDEM 19.05.2015, 00:15
848
Beşiktaş Yönetimi Yarın Olağanüstü Toplanıyor

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, Torku Konyaspor karşısında alınan 1-0'lık yenilgi sonrası çılgına döndü, yönetici Mete Vardar'a talimat verdi. Peş peşe gelen Gaziantep ve Akhisar beraberliklerine rağmen, Ankara'da takımla birlikte olmayı tercih eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 90 dakika sonrası oldukça sinirliydi.

YARIN YÖNETİM TOPLANIYOR

İlk yarıda oynanan etkisiz oyunun ardından yönetici Mete Vardar'a bazı talimatlar vererek soyunma odasına gönderen Kartal'ın patronu, son düdüğün ardından da kritik bir karar aldı. Başkan Fikret Orman, yönetici Mete Vardar'a talimat vererek, yönetim kurulunun yarın kulüp binasında toplanması kararı aldı. Vardar, başkandan aldığı bilgiyi tüm idarecilere aktardı.

 

İLK TOPLANTI STADDA

 

Fikret Orman ayrıca Ankara'da bululan İkinci başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticiler Metin Albayrak, Deniz Atalay ve Mete Vardar'la da kısa bir durum değerlendirmesi yaptı.

Beşiktaş Yönetimi'nin yarın öğleden sonra Akaretler'deki kulüp binasında olağanüstü toplanması bekleniyor. Toplantının ana gündem maddelerinden birinin de Slaven Bilic'in yaptığı açıklamaların olması bekleniyor. Siyah-Beyazlı yönetim kurulunun alacağı kararlar merak konusu.

Yorumlar (4)
ziyankar 6 yıl önce
alayınız başarısızsınız biliçle birlikte alayınız istifa edin..size güvenmiyoruz..olağan üstü kongre kararı alın..biliç başarısız ama sizden ondan daha başarısız pısırıksınız
Orhan 6 yıl önce
Artik beklemeyin. Fikret ve arkadaslari istifa. Hadi kardesim.gec bile kaldiniz!
kenan 6 yıl önce
toplantı nerede acaba kartalbakısı nın önce haber yaptığı sonra kaldırdığı teknede mi
kamil 6 yıl önce
ne mutlu bize ki artık tek spor sayfalarında yer almıyoruz bu da bizim büyüklüğümüzü gösterir magazin sayfalarında baş sayfa bizim beeee