Beşiktaş Yöneticisi İtiraf Etti. Dayanamadım...

Beşiktaş Yöneticisi İtiraf Etti. Dayanamadım...

GÜNDEM 31.05.2015, 18:52
Beşiktaş Yöneticisi İtiraf Etti. Dayanamadım...

Beşiktaş yöneticisi Mete Vardar, Gençlerbirliği maçının ardından "Ortada hiçbir şey yokken Gençlerbirliği kalecisi Ferhat, Oğuzhan'ın üzerine yürüdü. Ben de dayanamadım, Ferhat'a tokat attım" dedi.
Beşiktaşlı yöneticiler, Mete Vardar'a maçın sonunda çıkan kavgaya neden karıştığını sordular.
 
Vardar ise "Ortada hiçbir şey yokken Gençlerbirliği kalecisi Ferhat, Oğuzhan'ın üzerine yürüdü. Ben de dayanamadım, Ferhat'a tokat attım" yanıtını verdi. Tokat sonrası Sedat, olaya dahil olup Mete Vardar'ı eliyle iterken bu sırada Beşiktaşlı yöneticinin gözlüğü yere düştü.

Kaynak: Sabah

Yorumlar (8)
ALİ DERE 5 yıl önce
süleymen seba nın yönetiminde olaydın yüzüne tükürdü yaptığın bu hareketten sonra .ya bir gün taraftarda dayanamayıp seni yumruklarsa hoş olurmu ?sen ve senin gibi adı yönetici olup yönetme kabaliyeti olmayan sadece adını duyurmaya gelmiş çaresiz insanları istemiyoruz artık gidin dönün şirketlerinize !!!
çelik pençe 5 yıl önce
GS'li kaleciye en iyi cevabi vermis halal olsun Mete Vardara
serkanatlı 5 yıl önce
helal olsun sana hakedene karşılığını vermişsin.
@alidere 5 yıl önce
birader bu adamın bu hareketi yapması hadi diyelim yakışık almıyor, ama malesef gerekli. o adam olmasa emin ol oğuzhanı orada savunacak bir topcu yok bizde.. ortalık kızıştımı herkes toz duman oluyor, kimse arkadaşının yanında durmuyor.. lan hakem olsam böyle pısırık, sürekli kaçan yüreksiz adamlara kart göstermek daha kolay gelir..
genç kartal 5 yıl önce
emre teknik direktörüne küfür ederken nerdeydin?
genç kartal 5 yıl önce
@alidere sanada katılıyorum öyle başa böyle tarak.
genç kartal 5 yıl önce
benden sana bir kardeş tavsiyesi hiç olmazsa bulunduğun mevkiye yakışır şekilde davran.enazından yemene içmene dikkat et.
mehmet çetin 5 yıl önce
ali dere sen renklisin cık busiteden