Beşiktaş'tan Umut Güner haberine yalanlama!

Bugün futbol gündemine düşen, Umut Güner röportajıyla alakalı, Beşiktaş kulübünden yalanlama geldi. Umut Güner'in hiçbir basın mensubuna herhangi bir yorumunun olmadığı belirtildi.

GÜNDEM 16.07.2017, 21:52 17.07.2017, 11:59
1561

Beşiktaş kulübünden yapılan açıklama şu şekilde;

***

Kamuoyunun bilgisine;

Bazı medya kuruluşlarında yöneticimiz Umut Güner'in ifadeleri adı altında haberler yayınlanmıştır. Yöneticimiz Umut Güner'in transfer süreci veya hiçbir futbolcu hakkında hiçbir basın mensubuna herhangi bir yorumu olmamıştır.

Bu konu ile ilgili tutum ve politikamız bilindiği üzere;
hocamızın talebi doğrultusunda gerekli mevkiler için başkanımız Fikret ORMAN ve asbaşkanımız Umut GÜNER titiz bir çalışma yaparak herkesin takdirini kazanmış takımımıza katkı sağlayacak oyuncuları bütçemiz imkanları dahilinde transfer etmek yönündedir.

Saygılarımızla

Beşiktaş JK

***

Umut Güner'in Hürriyet gazetesince yayınlanan açıklamaları şu şekildeydi:

***

"Diego Costa konusu haftaya netleşir. Herkes ondan söz ediyor ancak belki ondan daha önemli bir oyuncu alırız. Ayrıca bir kanat transferi de yapabiliriz. Stoper için de birçok oyuncuyla görüşüyoruz. Bunların içinde Manchester City'den Eliaquim Mangala da var. Golcü ve stoper transferi bir hafta içinde daha da netleşir. Taraftardan sabır bekliyoruz. Kimse merak etmesin geçmişte olduğu gibi yine ihtiyacımız olan isimleri alacağız."

Yorumlar (0)