Beşiktaş'tan son dakika kural hatası açıklaması!

Beşiktaş, Göztepe maçına ilişkin resmi sitesinden bir açıklama yayınladı. Yapılan açıklamada TRT Spor yorumcusu Bahri Havadır'ın Beşiktaş'ın federasyona kural hatası nedeniyle başvurması halinde siyah-beyazlıların bu başvurusunun reddedileceği yorumuna tepki gösterdi.

GÜNDEM 27.01.2020, 23:45 28.01.2020, 12:32 kartalbakışı.com
562
Beşiktaş'tan son dakika kural hatası açıklaması!

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde;

TRT Spor kanalında yayınlanan Gündem Futbol programının yorumcusu Bahri Havadır, Göztepe maçında yaşanan ve maçın sonucuna direkt etki eden kural hatası ile ilgili olarak, Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerini kaynak göstermiş ve Kulübümüzün federasyona kural hatası nedeniyle başvurması halinde başvurumuzun reddedileceğini iddia etmiştir. Bahri Havadır, hukuki bağlayıcılığı olabilecek bu iddia ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonu’nun hangi yetkilileri ile görüşme gerçekleştirmiştir? Sayın Havadır, bu bilgiyi derhal kamuoyu ile paylaşmalıdır. Aksi takdirde, Türkiye Futbol Federasyonu büyük bir zan altında kalacaktır.

Yorumlar (1)
ZİHNİ bjk 11 ay önce
Niye başka takımlarda cins hakemler in verilmesi bu hakemlerin nedendir bjk maçlarında hep kusur kural hataları olumsuz hakemleri bu MHK programinda belirleyip bunuda busene bjk de uygulayalım dertleri bu bunuda yaptılar yapıyorlar.fb maçında yaptılar Denizli maçında aha bu maç yalanmi bu TFF bu sene FB yi şampiyon yapacaklarrrrr bjk yide fırsat budur harcayıp devreden çıkaracaklar FB maçı bunun açıklamasıdır .bu TFF neden FB harcama limiti sahada fazla o transferde var bjk in o FB daha az transfer yapamıyor.niye bjk her itirazına olumlu yaklaşilmiyor bunu TFF adalet dayitan böyle kurum olmaz yanlı taraflı kurum olmaz olamazsa bu hep FB için pozitif kararlar bjk negatif .bu Yıldırım bey zamanida aynıydı bu onun devamı.mhk hak yeme adil ol birgün SANADA lazım olur.