Beşiktaş'tan Onur Kıvrak açıklaması

Beşiktaş Kulübü, Trabzonspor'dan Onur Kıvrak'a talip oldukları yönünde çıkan haber üzerine açıklama yaptı.

GÜNDEM 29.04.2016, 12:12 29.04.2016, 12:13
1870

 Siyah-beyazlıların açıklamasında, Onur Kıvrak'la ilgili haberin gerçek dışı olduğu belirtilirken, sadece şampiyonluğa odaklanıldığı belirtildi.

İşte Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklama...
"Fotomaç gazetesinde yer alan; İkinci Başkanımız Ahmet Nur Çebi'nin Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta'yı arayarak, futbolcu Onur Kıvrak'ın ayrılmak istemesi durumunda talip olduğumuz yönünde beyanda bulunduğu iddiası, gerçeklerden uzaktır ve asılsızdır.
Kulübümüz sezonun tamamlanmasına 4 hafta kala bütünüyle şampiyonluğa odaklanmıştır.
Yorumlar (2)
Kenan ÖZMEN 5 yıl önce
Mevcut kalecilerimiz ne yazık ki Beşiktaş' ın oyuncuları değil. Onur iyi bir kaleci, bonservisi uygun olursa ikinci kaleci olarak düşünülebilir. Tolga ve Boyko derhal gönderilmelidir. Birinci kaleci olarak Bundesliga' dan bir kaleci alınmalı. Oyunu başlatabilen, geri pasları karşılayabilen, refleksleri iyi Ş. Ligi tecrübeli bir kaleci paraya kıyılıp mutlaka alınmalıdır. Şampiyonlar Ligi' ndeki rakiplerimiz Barca, Bayern, Real' dir.
anadolu kartalı 5 yıl önce
elimizde boyko gibi bir kaleci varken onura gerek yok eger alınacaksa tolgayla takas yapılmalı onur da ikinci kaleci olarak gelebilir. ama bu takımın kalecisi boyko olmalı