Beşiktaş'tan o gazete haberine yalanlama

Kulübümüzden Açıklama

 Yeni Yüzyıl gazetesinde imzasız olarak yayımlanan, kaynağı belli olmayan ve futbolcumuz Olcay Şahan'ın ismi kullanılarak oluşturulan haber asılsızdır ve kurgudan ibarettir.

 
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile futbolcularımız arasında iletişim sorunu olduğu iddiası, maksatlı bir yönlendirme çabasıdır ve gerçeklikten uzaktır.
 
Beşiktaş'ın şampiyonluğa kilitlendiği ve takım ruhunu hem sahada hem de saha dışında sergilediği bugünlerde, maksadı belli olan bu tür haberlere taraftarlarımızın ve kamuoyunun itibar etmeyeceğine inanıyoruz.
 
Birlik ve beraberliğimizin Beşiktaşımızı şampiyonluğa taşıyacağını biliyor, taraftarlarımızın takımımıza olan desteğini artarak sürdürmesini diliyoruz.
 
Saygılarımızla,
 
Beşiktaş JK
Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2016, 18:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
KARTALIMSIN SEN
KARTALIMSIN SEN - 3 yıl Önce

Renkli basın bunuda yazın.bütün medya fenerbahçeli eskiden bu kadar değildi bu yıl daha çok abarttılar galiba galatasarayda lige erken havlu atınca bu durum oluştu adamlar çünkü bizi kendilerine rakip olarak görmüyor beşiktaş nasıl olsa son haftaların baskısını kaldıramaz şimdiden psikolojik olarak düşmeye başladı yakında havlu atar lige diye düşünüyorlar bu düşüncelere verilecek tek cevap var bu yıl şampiyon olmak bir yıl şampiyon olmadan renkli medya susmaz.HAYDİ KARTALIM GÖSTER GÜNÜ ŞU RENKLİLERE.

Levent Cömert
Levent Cömert - 3 yıl Önce

Şimdiden Beşiktaş'ı yarıştan koparmak çalışmalarının başlatıldığına dair göstergelerden biri daha. Maalesef satılmış gazeteciler yine iş başında.