Beşiktaş'tan Mecnun Otyakmaz'a sert cevap!

Beşiktaş Kulübü'nden Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'a sert cevap geldi.

GÜNDEM 17.04.2016, 18:16 17.04.2016, 18:17
8089

 Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Beşiktaş maçı sonrası gazetecilerler bir araya gelmiş ve "Beşiktaş'ta bütün futbolcular iyi. Hangisine b.. atacaksın? En kazması Necip" sözlerini sarf etmişti.

Bu açıklamaların ardından Siyah Beyazlı kulüp, resmi internet sitesinden konuyla ilgili açıklamada bulundu.

İşte Beşiktaş'tan yapılan açıklama;

"Dün Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile basın mensupları arasında yapılan bir sohbet sırasında, Sivasspor Başkanı’nın futbolcumuz Necip Uysal hakkında yakışıksız ve değerimizi rencide edecek şekilde konuştuğu basına yansımıştır."

"Necip Uysal, Beşiktaş’ın alt yapı geleneğinin bir sonucu olarak Futbol Takımımıza değer ve güç katan kaptanımızdır. Son yıllarda giderek artan performansı ile Beşiktaş’ın hemen her mevkiinde oynayan ve kendisine verilen görevleri layıkıyla yapması ile takımımız için güven veren bir futbolcumuz olarak öne çıkmıştır."

"Beşiktaş’ın Öz Kaynak Düzeni'nin övüncü Necip Uysal’a dönük bu garip ve haksız yaftalama Beşiktaş camiası tarafından yadırganmış ve futbolcumuzun hak etmediği biçimde basına yansıması tepki çekmiştir. Bu vesileyle rakip takım yöneticilerinin Beşiktaş takımı hakkında yaptıkları yorumlarda daha dikkatli ve duyarlı olmasını bir kez daha hatırlatırız."
Yorumlar (2)
xxxx 5 yıl önce
sen o kazmaya sap bile olamazsın sen anca şikeci olursun
Sahin 5 yıl önce
Ben sivasliyim besiktas tutuyorum. Dun bu lafi soylerken yaninda orman oturuyordu tek kelime bile etmeyen fikret orman degilmidi. Soyledi saniye fikret orman camera bakiyor. Ve kotu niyetli soylemedi bana gore. Soylemese iyi olacakti da demek istedi en kotu oynayan necip demek istedi. Sivaslilar konusma tarzi boyle. Soyleyene degil soyleten bakacaksin fikret orman soyletmem lazimdi. En buyuk Allah sampiyon besiktas o kadar. Bunda birsey yok buytmemek lazim insAllah sivasspor ligde kalir fener yenersek hem besiktas hemde sivasspor ligde kalir. Ne kadar besiktas sampiyon olmasin istiyorsam o kadar sivasspor ligde kalmasin istiyorum. 2 zor macimiz var 1 gs fenerde gorduk 2 konyaspor arkdaslar birakin bunlari