Beşiktaş'tan Kaleci Transferi için Açıklama

Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, çıkan transfer iddiaları üzerine konuştu.

 Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Kasımpaşalı Andreas Isaksson ve Çaykur Rizesporlu Charles Itandje'dan birinin transfer edileceği yönündeki iddialara cevap verdi.

Şu an kaleci transferi için bir girişimlerinin olmadığını belirten Metin Albayrak, A Spor'da yayınlanan Spor Ajansı adlı programda "Biz de böyle bir sorun yok. Başkan, Şenol Hoca ve benim dışındaki söylemlere inanmamalıyız. Böyle bir planlanama şu an söz konusu değil. Zamanı gelince gerekli yerlere taransfer yapılacaktır. Bunu bir sorun gibi göstermek yanlış. Kaptanımız Tolga çok büyük bir çıkış yakadlı. Söylediğiniz isimler gündemimizde değil" dedi.

Bursaspor'dan Serdar Aziz'in devre arasında transfer edileceği yönündeki iddialara da yanıt veren Albayrak, "Serdar Aziz'in transferi ile ilgili olarak bir girişimde bulunmadık" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2015, 12:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
sevkı
sevkı - 4 yıl Önce

sızı secıp besıktasın basına getırenlerın Allah cezasını versın. en buyuk eksıgımız kalede dangalak herıf . bu tolga ıle gıdersek sadece 3. oluruz. ıyı bır kalecı alın . ben bıle tolgadan ıyı kalecılık yaparım.