Beşiktaş'tan Gökhan Gönül ve Mehmet Topal operasyonu

Beşiktaş’a, Başkan Aziz Yıldırım’ın sözlerinden sonra Mehmet Topal kapıları da ardına kadar açıldı. Siyah-Beyazlılar, Atiba’nın boşluğunu doldurmak için milli oyuncuya Fener’den istediği rakamı verecek.

GÜNDEM 06.06.2016, 03:49 06.06.2016, 03:51
7302

 Şampiyonlar Ligi için güçlü bir kadro kurmanın yollarını arayan Beşiktaş, her konuda anlaşıp imza için gün saydığı Gökhan Gönül’den sonra bir Fenerbahçeli yıldıza daha çok yakın.

Kartal’ın yeni hedefi, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın ‘bu rakamlarla olmaz’ dediği Mehmet Topal... Ayrılmak için izin isteyen Atiba’nın boşluğunu doldurmak için pusuda bekleyen Siyah-Beyazlılar, milli yıldıza Fenerbahçe’den istediği rakamı, yani 2 milyon 750 bin Euro (9 milyon TL) ve 20 bin Euro (66 bin TL) maç başı ücreti önerecek.

Yurt dışından da ciddi talipleri olmasına rağmen İstanbul’da yaşamak isteyen Mehmet Topal’ın bu teklife sıcak bakması bekleniyor. Beşiktaşlı yöneticiler, Şenol Güneş’in de olurunu aldıktan sonra 30 yaşındaki futbolcu Fransa 2016 kafilesinde olacağı için temasları menaceri vasıtasıyla ilerletecek.Melo sonrasında orta sahadaki sıkıntıyı bir türlü gideremeyen Galatasaray da Mehmet Topal için imkanları zorlayacak.


FANATİK
Yorumlar (7)
Ergun 5 yıl önce
Topala ve Gönül'e bu paralar asla verilmemeli
cem 5 yıl önce
Yazık verilirse o paralar 2 Side etmez o paralara
Kara Kartal 5 yıl önce
Mehmet Topal kaçırılmamalı
atasoy 5 yıl önce
bu parayı febe vermez çünkü kendi oyuncusu.. biz bonservis parası yerine imza parası ödüyoruz.. bu kalitedeki adamlar için dünya bonservis ödememiz lazım... birde bu noktadan bakın... 2 side takımın eksik yerlerini kapatacak... maaşlarına 1.200 deriz üzeri imza parası...
aşkin 5 yıl önce
bu oyuncular a milli oyuncu ve ilk 11 oyuncusu...

atribanın 5-7 milyon paund ettiği yerde mehmet ve gökhanın bonservisi kaç para eder. yada atibadan aldığın bonservis mehmet topalın kaç yıl parasını öder.. atibayı 6,5 milyon paunda satsak mehmedin 3 yıl parası bedavaya gelir. imza parası adı altında verip maaş dengesini bozmamak lazım. her sene 1 milyon imza parası 1,750 maaş ve maç başı ücreti olabilir.
aşkın 5 yıl önce
İsmail köybaşının 1,8 milyon euro istediği yerde gökhan ve mehmet in istediği para gayet mantıklı....hiç kimse para fazla falan demesin. mehmet ve gökhan sana şampiyonluğu garanti ettirir. rakibini piskolojik olarak bozar. rakip taraftarın şevki kırılır. bunlar hep extra işler...
Bence Beşiktaş / facebook 5 yıl önce
Mehmet Topal kaçırılmamalı. Sağ beke Zabaleta tarzı tecrübeli bir oyuncu alınmalı.