Beşiktaş'tan F.Bahçe'ye gönderme

Beşiktaş Kulübü İletişim Danışmanı Rıdvan Akar, siyah-beyazlı takımın Osmanlıspor maçına çıkacağı günün erken saatlerinde ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye gönderme yaptı.

GÜNDEM 15.05.2016, 13:30 15.05.2016, 13:31
773
Siyah-beyazlılar, Osmanlıspor karşılaşmasında 1 puan alıp şampiyonluğu kutlamak için tüm hazırlıklarını yaparken, Fenerbahçe de THY Euroleague'de CSKA Moskova ile final maçına çıkacak.
Rıdvan Akar, Fenerbahçe'nin futbolda büyük yatırımlar yapmasına rağmen ikinci sırada olmasına gönderme yaparak "Basketbolu seviyorum. Sakinleştiren, teselli veren bir spor.." şeklinde tweet attı. Akar'ın bu paylaşımı sosyal medyada Beşiktaşlılar tarafından büyük ilgi gördü.

Yorumlar (2)
Taci 5 yıl önce
Yalnız arkadaşım bu doping numunesi alma işi ciddi.Bu kurul bu işi istifayı göze alarak yaptı. Bu şer güçlerin ortaklaşa karar alarak yaptığı bir iş... Bu iş basit bir iş değil... Beşiktaşımızın şampiyon olduğunda bile bu konuyu dikkatle ve de şer güçlerinin gösterdiği tarzda mücadele etmesi gerektiğini düşünüyorum. Beşiktaşımız bugün şampiyon olur. Ancak, bilemedin, 1 ay sonra kupası elinden alınabilir... Şampiyonlar Ligine direk katılmak ve orada oynayacağı maçlardan alacağı meblağın önünün kesilmesi istenmekte... Mali olarak güçlenmemizin önünün kesilmesi isteniyor...Bu açıkça belli, Bu konuda yönetim çok ama çok büyük bir lobi faaliyetine hiç zaman kaybetmeden başlamalı...Bu konu ortada bırakılamaz...Büyük bir tezgahın içine atıldık...Bu tezgahtan nasıl kurtuluruz bilemiyorum.Basını izliyorum.Bizimkiler doğal davranıyor. ve "bu gibi konular bizi dahada motive ediyor" diyorlar.Ancak, bugün kupayı alırsın.15 gün veya 1 ay sonra o kupayı elinden alırlar. Bu iş gerçekten şaka değil.
FORZA BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
Cska desteğimiz seninle sana güveniyoruz