Beşiktaş'tan Emre Mor açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bursa'da bir alışveriş merkezindeki Kartal Yuvası mağazasının açılış törenine katıldı. Taraftarların 'Emre Mor'u istiyoruz' tezahüratlarını değerlendiren Orman, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Böyle şeyler konuşulacak şeyler değil, yapılacak şeyler. Yaparsak konuşuruz" dedi.

GÜNDEM 31.05.2016, 14:39 31.05.2016, 14:41
2139

 Fikret Orman'ı merkezdeki Nilüfer ilçesinde bulunan AVM'nin kapısında 20-25 kadar Beşiktaş taraftarı sloganlar atıp, marşlar söyleyerek karşıladı.

AVM'nin zemin katındaki mağazanın girişinde de 50'yi aşkın taraftarın olduğu gözlendi.

İzdiham nedeniyle mağazanın içine güçlükle girebilen Orman, açılış kurdelesini hayırlı olsun dilekleriyle kesti. Bu arada bazı taraftarlar, genç futbolcu Emre Mor'un transfer edilmesi ile ilgili tezahüratlar yaptı.

Gazeteci̇leri̇n, "Taraftarlar Emre Mor'u istiyor bu konuda bir girişiminiz olacak mı?" sorusuna Orman, "Bu tür şeyler konuşulmaz yapılır, yaparsak konuşuruz" dedi.

Daha sonra Orman, mağazanın önüne konulan masada taraftarların aldığı lisanslı ürünleri imzaladı.

Taraftarların fotoğraf taleplerini de geri çevirmeyen Orman, AVM'den uzun süre ayrılamadı.

İzdihamı önlemek için görevliler taraftarları sıraya soktu. Beşiktaş taraftarları sırayla Başkan Orman'ın yanına gelerek fotoğraf çektirdi. (Habertürk)
Yorumlar (2)
karakartal 5 yıl önce
Emre bıze gelırsen bızden sonra barcaya reale gıdersın, Senol hoca senı ucurur.. fbye gıdersen once kulube ye sonra kımbılır nereye (fbde ılgılenıyormus Allah askına hangı bır gun genc bır oyuncuya sans verıp parlattınız guldurmeyın cocugun hayatını maffetmeyın)
ironbush80 5 yıl önce
arkadaşlar emre mor u karadağ maçına göre değerlendirmek yanlış. ben danimarka liginde 3 maçını canlı seyrettim topla patlaması mükemmel. top ayağında giderken rakip oyuncu yetişemiyor. yüzünü kaleye döndüğü zaman durdurulması neredeyse imkansız bir oyuncu. stili kerime benziyor ama kerime göre daha dengeli ve nerede ne yapması gerektiğini bilen bir oyuncu. ayrıca toplara iyi vuruyor. ben messinin 18 yaşındaki haline benzettim. alınırsa 20-25 milyon euroluk müthiş bir transfer oyuncusu olur