Beşiktaş, Talisca için Roma'da...

Beşiktaş transfer komitesi birtakım görüşmeler yapmak üzere Roma'da bulunuyor.

GÜNDEM 15.05.2018, 10:49 16.05.2018, 10:28 kartalbakışı.com
644

31 Mayıs'a kadar Benfica'ya 21 milyon Euro ödeyerek Brezilyalı oyuncunun bonservisini alma hakkı olan siyah-beyazlılar ödemeyi gerçekleştirdikleri takdirde Talisca'yı hemen satmayı düşünüyor.

30 milyon Euro'ya satılacak

Daha önce Benfica ile anlaşmaya çalışan Roma kulübüne oyuncuyu alma hakkının kendilerinde olduğunu anlatacak olan Umut Güner ve Ali Naibi, Talisca'yı 30 milyon Euro'nun üzerinde bir rakama satmak amacında.

Transfer komitesinin Talisca pazarlığının yanı sıra Roma'dan ayrılması muhtemel oyuncular için de kiralama konusunda görüşmeler yapması bekleniyor.

Beşiktaş, Roma dahil olmak üzere Avrupa'dan herhangi bir kulüple anlaşma yapılması halinde Talisca için 21 milyon Euro'yu Benfica'ya ödeyip bonservisini alacak ve sonrasında Brezilyalı oyuncuyu hemen satacak.

Beşiktaş transfer komitesi birtakım görüşmeler yapmak üzere Roma'da bulunuyor.

İtalya'ya giden transfer komitesi başkanı Umut Güner ve Futbol A Takım Direktörü Ali Naibi, Roma kulübü ile görüşmelerde bulunacak. Bu görüşmelerin Anderson Talisca'nın satışı için yapılacağı tahmin ediliyor.

DHA / Ali Danaş

Yorumlar (1)
sahin 3 yıl önce
bjk avrupda kazandi paralara ne oldu... ve 6 ay once is adam bjk soz vermedimi bedava satin alipta bjk verecekti ben olsam o adam rezil ederdim.soz verip sonra 3 maymun oynamalari.