Beşiktaş'ta Yeni Sezon İçin Transfer Çalışmaları Başladı

Şampiyonluk coşkusunu yaşayan Beşiktaş’ta "Transfer Planlaması" için ilk adımlar atıldı.

GÜNDEM 25.05.2016, 03:20 25.05.2016, 03:25
968

 Şampiyonluk coşkusunu yaşayan Beşiktaş’ta transfer planlaması için ilk adımlar atıldı. Başkan Fikret Orman ve Teknik Direktör Şenol Güneş, dün bir araya gelerek yeni sezon planlaması için düğmeye bastı.

Kamp çalışmalarından, transferlere kadar her konuda görüş alışverişinde bulunan Orman-Güneş ikilisi, Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edebilecek kalitede bir kadronun temellerinin atılması yönünde fikir birliğine vardı.

Hücum konusunda sıkıntısı olmayan, savunma yönünü kuvvetlendirmek isteyen Beşiktaş’ta alınacak oyuncular da belli oldu. Transfer çalışmaları hakkında konuşan Fikret Orman ve Şenol Güneş, önceliğini stoper transferine verdi. Mario Gomez’in durumu hakkında da konuşan ikili, bu hafta bu oyuncunun menajeriyle yapılacak görüşmeden sonra forvet bölgesi için yeniden bir araya gelecek.
Milliyet
Yorumlar (2)
Yalnizkartal 5 yıl önce
Takimi bozmayin arkadas. Gökhan Oguzhankalsin bunlar Besiktasin omurgalari. Giderlerse yerlerine ayni tip oyuncu bulmak ve gennc oyuncu bulmak zor. Üc kulvarda yarisacagiz sadece defans hattina takviye yapin
BJK 5 yıl önce
Sevgili Beşiktaşlılar Yıldırım Demirörene ait olan Milliyet ve Vatan gazetelerini okuma okutma.