Beşiktaş'ta Vodafone Arena Açıklaması

Beşiktaş'ın yapımı devam eden yeni stadında, çatı bloğunun kaldırılması işleminin devam ettiği bildirildi.

GÜNDEM 10.11.2015, 15:50 10.11.2015, 15:52
8443

 Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, çatı bloğunun bugüne kadar yaklaşık olarak 9 metre yukarıya kaldırıldığı kaydedildi.

Açıklamada, "Çatı bloğunun hafta sonuna kadar 11 metre kadar daha kaldırılarak yerine yerleştirilmesi planlanıyor" ifadesine yer verildi.


Yorumlar (7)
Cihad Furkan 5 yıl önce
Geliyor inşAllah bir bitsin hayırlısı ile
necsoy 5 yıl önce
yönetimden İnönü'nün kapanış tişortu gibi Vodafone Arena'nın açılış anısını yaşatacak hem de taraftarın katkısını arttıracak ürün-ürünler bekliyorum...
ŞEYHMUS 5 yıl önce
BİR ARKADAŞ HABER 1903 TE YORUM YAPMIŞ ÇATI NEDEN SANTİM SANTİM KALKIYOR YUH BU YÖNETİME DİYE. BRE EY GAVİL ÇATI BU PATLICAN KÜFESİ Mİ SANDIN TABİKİ SANTİM SANTİM KALKACAK HANZO BİRDENBİRE KALKARMI GARİBİM ÇATININ NE KADAR AGIRLIKTA OLDUGUNDANHABERSİZ SALLIYOR YÖNETİME ZANNEDİYORKİ YAZDIGI YORUMUN HARİKA OLDUGUNU ZANNEDİYOR BİLMİYORKİ CAHİL KALMIŞ MİLLET ONA GÜLÜYOR
Fuat 5 yıl önce
Doğru söylüyorsunuz çatının toplam 2500 ton ağırlığı olduğundan haberi bile yok bunların. Bunlar hiç bir şey beğenmezler. Ancak car car öterler.
Veli 5 yıl önce
Eger bu yonetim gitmesse, inanki acildiktan sonra ilk 5-6 mac sonra 10 bin kisiye oynariz orada. Sampiyonluk yok hersene 3. Basari yok 0, artik kon.uyeleriyle yonetim gider maclara!
zafer 5 yıl önce
Dogru veli. Bencede Orman gitmeden Bjk sampiyon olamicak!
Veysi Rüzgar Bekirhanlı 5 yıl önce
Bu yönetim kadar sağlıklı iş yapan hiç bir yönetim görmedim salak salak konuşan beyinsizler var belkide rakip taraftarlardır bunlar ;)