Beşiktaş'ta üçüncü Fikret Orman dönemi başlıyor

Beşiktaş Kulübünün olağan seçimli genel kurul toplantısı Pazar günü yapılacak.

GÜNDEM 14.05.2016, 14:26 14.05.2016, 14:28
338

 BJK Akatlar Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecek ve siyah-beyazlı kulüpte iki dönemdir başkanlık yapan Fikret Orman'ın tek aday olarak gireceği genel kurulda, aidatını yatıran 15 bin 600 üye oy kullanabilecek.

Saat 10.00'da başlayacak kongrede öncelikle seçim divan kurulu belirlenecek. Gündemin diğer maddelerinin ardından oy verme işlemine geçilecek. Oy verme işlemi saat 17.00'ye kadar sürecek ve ardından sayım işlemi başlayacak.
Beşiktaş Kulübünde, 2012 yılında Yıldırım Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olmasıyla boşalan kulüp başkanlığına aday olan Fikret Orman, yapılan olağanüstü genel kurulu kazanarak başkanlık koltuğuna oturdu. Orman, kulübün 2013 yılında yapılan olağan genel kurulunda ise ikinci kez başkanlığa seçildi.
- Yönetim kurulu aday listesi
Fikret Orman'ın yeni yönetim kurulu aday listesinde şu isimler yer alıyor:
Asil: Ahmet Nur Çebi, Umut Güner, Deniz Atalay, Metin Albayrak, Ahmet Ürkmezgil, Erdal Torunoğulları, Emre Berk Hacıgüzeller, Hüseyin Mican, Ahmet Cihat Kumuşoğlu, Hakan Kalkavan
Yedek: Hakan Özköse, Erdal Karacan, Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Candaş Tolga Işık, Emre Kocadağ
- Üyeler için servis
Olağan seçimli genel kurula katılmak isteyen üyelere İstanbul'un çeşitli yerlerinden servis kaldırılacak.
Anadolu ve Avrupa yakasındaki belirli merkezlerden kongrenin yapılacağı salona sabah erken saatlerden itibaren servis hizmeti sağlanacak.
Yorumlar (1)
BJK 5 yıl önce
Lan oğlum insan olun lan bir kere.