Beşiktaş'ta Transfer İtirafı! "Evet..."

Beşiktaş’ta yönetimin önemli isimlerinden Metin Albayrak, hem ligde hem de Avrupa’da zirve yapan Beşiktaş gündemiyle ilgili olarak konuştu.

GÜNDEM 29.11.2015, 18:03 29.11.2015, 18:05
1034

 Beşiktaş’ta yönetimin önemli isimlerinden Metin Albayrak, hem ligde hem de Avrupa’da zirve yapan Beşiktaş gündemiyle ilgili olarak özel açıklamalarda bulundu.

Yeni sezonda takımın başına Şenol Güneş’in gelmesinin ardından iyi bir hava yakaladıklarını belirten Albayrak, “Futbolcular, Şenol hocanın adaletine güveniyor. Herkese hak ettiği zaman formayı veriyor. Skenderbeu karşısında Cenk Tosun oynuyor, Gomez arkada bekliyor. Gomez gibi bir dünya yıldızı bunu dert etmiyor. Güzel ve iyi futbol oynuyoruz ve çok mutluyuz. Her iki kulvarda da lider olmak çok iyi. Ama işin finalini iyi yapmak lazım. Bu konuda takımımıza güveniyoruz” ifadelerini kullandı.

Taraftara transfer müjdesi

Ocak ayındaki transfer dönemi için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Metin Albayrak, “Transfer konusunda görüştüğümüz isimler var. Eksik bölgelerde hocamızın isteği doğrultusunda takviyeler yapacağız” sözlerini sarf etti.

Oğuzhan Özyakup’la İnter’in ilgilendiği yönünde çıkan haberleri de yorumlayan Albayrak, “Ne Oğuzhan ne de başka bir isim... Sezon sonuna kadar hiçbir oyuncumuzu satmayacağız. Bunu başkanımız da söyledi. Bu konuda tavrımız net” diye konuştu.

‘Arda söylüyorsa doğrudur’

Katalan devi Barcelona’nın milli yıldızı Arda Turan’ın, “Beşiktaş, ekip olarak Atletico Madrid’le benzerlik gösteriyor” açıklamalarını da değerlendiren başarılı yönetici, “Arda söylüyorsa doğrudur. Milli takımda da bizim çocuklarla konuşuyordur. Demekki biz iyi yoldayız. Bu tarz söylemler bizi mutlu ediyor” yorumunda bulundu.
Yorumlar (4)
Balon 5 yıl önce
Tkımı seb Barca,sın sen avrupa,nın enbüyüyğüsün diye balon gibi şişirirseniz Paşa,da gelir haddini bilidir şekil A da görldüğü gibi..Barca,nın kramponları...
O. Erhan Keskin 5 yıl önce
Siz transfer filan yapmayın, istifa edin yeter!
asi kartal 5 yıl önce
arda söylüyosa doğruymuş ulan sizi oraya kim getirdiyse Allah belalarını versin
Tolga'ya 5 yıl önce
Bu adam kaleciyse ben de Einstein'ım...!!!