Beşiktaş'ta sürpriz gelişme!

Beşiktaş'ın Sırp futbolcusu Dusco Tosic, vatandaşı Alexander Kolarov'un siyah beyazlı takıma gelmeye hazır olduğunu yönetime iletti. Siyah beyazlıların, Manchester City ile anlaşması halinde tecrübeli sol bekin transferi gerçekleşecek.

GÜNDEM 02.06.2016, 14:07 02.06.2016, 14:15
3416

Ntvspor'un haberine göre yeni sezon öncesi stoper, sağ bek ve sol bek transferi yapmak isteyen Beşiktaş, çalışmalarını sürdürüyor. Bu pozisyonlarda belirlenen oyuncularla ilgili görüşmeler devam ederken, sol bek için temasa geçilen Alexander Kolarov konusunda sürpriz bir gelişme yaşandı.

Beşiktaş'ın Sırp futbolcusu Dusco Tosic, vatandaşı Kolarov'un siyah beyazlı takıma gelmeye hazır olduğunu yönetime iletti. 30 yaşındaki futbolcu ile transferi hakkında konuştuğunu futbol komitesine aktaran Tosic, kulüplerin anlaşması halinde Kolarov'un Beşiktaş'ta oynamaya sıcak baktığını aktardı.

Bu gelişme üzerine Manchester City ile temaslarını yoğunlaştıran yönetim, anlaşma zemini yaratmaya çalışıyor. City ile 2 yıl daha mukavelesi bulunan Kolarov için takımın yeni teknik direktörü Pep Guardiola'nın raporunu bekleyen İngiliz yetkililer, kısa süre içinde Beşiktaş'a geri dönüş yapacak.

Guardiola'nın onay vermesi halinde Alexander Kolarov için bonservisi bedeli konusunda pazarlıklar başlayacak.
Yorumlar (3)
Budgie 5 yıl önce
Bu adam stoperde de oynar çok faydalı biraz paraya kıyılsın 2 senedir akıyo maşAllah şampiyonlar liginde 2 galibiyete çıkar parası
bjk 5 yıl önce
alın alın gelmek isterse alınmalı cuk diye oturur sol beke.
asdadad 5 yıl önce
ya ne yaşıyoz beyler biz adam dünyanın en iyi 10 solbekinden biri belki dördüncü beşinci ne alıyoz