Beşiktaş'ta Roncaglia Sesleri!

Listesinde birçok isim bulunan Beşiktaş’ta Fiorentina’dan ayrılacak olan 29 yaşındaki stoper, düşük maliyetiyle bir adım öne çıkıyor.

GÜNDEM 30.05.2016, 12:39 30.05.2016, 12:42
1015

 Sezon başında Fierontina'dan Mario Gomez'i transfer eden Beşiktaş, bu kez Sosa'nın vatandaşı olan ve Fiorentina ile sözleşme yenilemeyen 29 yaşındaki tecrübeli savunma oyuncusu Facundo Roncaglia için hareke geçti. Başarılı savunma oyuncusunun kendisi ve menejeri ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuçlar alındığı bu transferin resmiyet kazanması için alternatif olarak iki stoper daha olduğu ve teknik heyet ile yapılacak görüşmeden sonra karar verileceği belirtildi. Ancak tecrübeli futbolcunun bonservisi elinde olduğu için bir adım öne çıktığı ve yıllık maliyeti de 2 milyon euro civarında olması nedeniyle bu transferin üzerine durulduğu ifade ediliyor.

Yorumlar (3)
BJK 5 yıl önce
Arkadaşlar konuşulan isimlerin yarısı medya tarafından sallama operasyonlarıyla türetilen çakma isimler. Bu asalaklara inanıp kendinizi boşu boşuna gaza getirmeyin. Sonrada yönetime ona buna sallıyonuz ayıptır.
..... 5 yıl önce
hay atana rahmet ya. renklilerin gazına gelip yönetime sallıyosunuz. böyle BEŞİKTAŞlılık olmaz. iyi gnde kötü günde takıma sahip çıkılmalı.......
tyson 5 yıl önce
zapata jesus skrtel kolarov serdar aziz kaleye ospina ileride robben henri bedimo forvet icinde torres mandzukic düşünülebilir bunlardan birkaci alinmasi gerekli ayrica agger de olabilir