Beşiktaş'ta kamp depremi!

Beşiktaş'ta, Antalya kampı öncesi adeta deprem yaşandı, 5 yıldız futbolcu kamp kadrosuna alınmadı.

GÜNDEM 02.01.2019, 10:23 03.01.2019, 09:00
1350
Beşiktaş'ta kamp depremi!

Siyah-Beyazlı ekibin Başkanı Fikret Orman, Teknik Direktör Şenol Güneş, Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner, Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Kavalcı dün biraraya gelerek toplantı yaptı.

Toplantıda yapılacak transferlerin yanısıra kampa götürülecek ve götürülmeyecek futbolcular da konuşuldu. Yapılan fikir alışverişinin sonucunda Siyah-Beyazlı takımın 5 futbolcusunun kampa götürülmemesine karar verildi. Bu karara göre kaleci Tolga Zengin, Ricardo Quaresma, Cyle Larin, Vagner Love ve Gökhan Töre kampa götürülmeyecek.

Skorer

Yorumlar (2)
Samet sahin 2 yıl önce
Fikret baskan transfer gerceklestiren kadar oyuncular bitirme lazim olur satilmaz her zaman takim destek verir. Q7 yaptiklari anlatmak munkun degil. Tolga fabri Verdi destek takim ruhu bozmadi zamanlari. Bu oyuncular bjk satmaz. Transfer olana kadar saygisizlik yapma. Gomez taslica dembaba ve bir cok oyuncu kavga yoladin taraftarlar laf etmesin dige yapma baskan. Sen baskan sin alsan kimine satsan kim ne der. Baskan genclestir burak gerek yok. Q7 giti zaman kim oyunuyacak orda. Adam tek basina asissit krali Adam ati yere Pepe haric kimse gitmiyor gitse 20 gol az asisst yapmaz. Baskan yildiz geldi gecti gencler ne ogrendi neden geldi bu yildizlar alt yapiya birak izlesinler taktik ogrenirsinler
gürsel çağıranbaş 2 yıl önce
kamp listesi açıklandı hava gazı yutup soğuk su içti bazıları