Beşiktaş'ta Fikret Orman'a rakip

Ligde Fenerbahçe ile kıran kırana bir şampiyonluk yarışı içerisinde olan Beşiktaş'ta, seçim yarışının düğmesine de bugün itibariyle basılacak.

GÜNDEM 04.05.2016, 13:05 04.05.2016, 13:07
2143
Ligde Fenerbahçe ile kıran kırana bir şampiyonluk yarışı içerisinde olan Beşiktaş'ta, seçim yarışının düğmesine de bugün itibariyle basılacak.

Aday olacağını geçtiğimiz Divan Kurulu toplantısında belirten Fikret Orman'ın karşısına çıkmaya hazırlanan Rüzgâr Sağnak, bugün Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'e, listesini verecek. Saat 14.00'da geçici yönetim kurulu listesini, Divan Kurulu Başkanlığı'na verecek olan Rüzgâr Sağnak, listesinde Beşiktaş'ın sorunlarına çözüm üretebilecek nitelikte isimlerin yer aldığını söyledi. KAYNAK:MİLLİYET
Yorumlar (11)
Zafer Kartal 4 yıl önce
Rüzgar Sağnak önce adam olsun sonra Başakn adayı olsun...
Ferdi Aydın 4 yıl önce
Rüzgar Sağnak Beşiktaş'a yakışmaz... Başkanlık gibi bir konum ile bu ismin anılması bile rahatsız edicidir. Konrgede hepimiz gördük nasıl biri olduğunu... Fikret Orman'la yola devam :)
Serdar Uzun 4 yıl önce
Rüzgar Sağnak mı ? Kim çıkarıyor bu haberleri ? Güldüm geçtim daha fazla yorum yazmak istemiyorum :)
Tolga Genç 4 yıl önce
Forza Fikret Orman... Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır...
Beşiktaş zor zamandayken neredeydiniz eeey Rüzgar Bey... Lütfen önce forma alın kombine alın maça gelin Beşiktaş'a birşeyler katın... Başkanlık bu kadar kolay mı ???
Buyuk Ali, 4 yıl önce
ruzgar ergenleriyle olmaz bu is . boyle giderse yalaka fikrete muhtac kalacagiz. rezalete bak. koca besiktasin iki baskan adayi var, ikisi de birbribinden ergen. rezalet.
taraftar 4 yıl önce
f. orman hükümet propagandası mı yapmış? helal olsun iyi yapmış ne yapacaktı devlete isyan mı edecekti. çarşı gibi eylemlere mi karışacaktı. millet paralel diye bağırıyor siyaset olmuyo başkan hükümete saygı gösterince yağcı oluyo. yapmayın BEŞİKTAŞa ve onu yönetenlere sahip çıkın. çakalların önüne atmak kolay...
Buyuk Ali, 4 yıl önce
soyliyim arkadasim nedir sikintimiz. Kendisini severdim. Adali'nin baskan olarak donmesinden yana degilim. Ancak tekrar tekrar sayin cumhurbaskanina yaptigi yagciligi, stad acilisini hukumet propagandasina cevirip futbola siyaset sokmasini, ve son olarak manidar bir gunde karaman valisini ziyaretini utancla izledim. Sonra dedim ki lanet olsun bu sekilde bir baskana. anladin mi ? bizi ite kopege rezil etti. Utancsin Fikret Orman.
taraftar 4 yıl önce
ulan nedir bu f. ormanla alıp veremediğiniz. aziz onca pisliği yaparken taraftarı sahip çıkıyo da siz nankörler f.orman takımı düzlüğe çıkartıp şampiyonluğa oynayan takım haline getirmişken hainlik yapıyorsunuz. ACİZSİNİZ...
Serkan T. 4 yıl önce
Ezik ve capsiz. Kendi reklami icin aday olmus ve hicbir sansi yok.
el_domingo 4 yıl önce
Reklam kokan hareketler...
salih 4 yıl önce
Terbiyeli ol baskana yalaka diyemesin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın