"Beşiktaş'ta 5 yıl kalırsa ne F.Bahçe kalır ne G.Saray"

Eski hakem Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın transfer komitesiyle ilgili bir iddia gündeme getirdi ve siyah-beyazlıların Fenerbahçe ile Galatasaray'ı ciddi şekilde geride bırakabileceğini iddia etti.

GÜNDEM 17.04.2016, 21:58 17.04.2016, 22:01
18571

 "F.BAHÇE VE G.SARAY BEŞİKTAŞ'IN GERİSİNDE KALIR"

Erman Toroğlu, A Spor'da yayınlanan "Takım Oyunu" adlı programda "Beşiktaş 5 sene bu transfer ekibiyle çalışırsa ne Fenerbahçe kalır ne Galatasaray kalır" dedi.
"BU ADAM BEŞİKTAŞ'TA 5 SENE KALIRSA..."
Beşiktaş Dış İlişkilerden Sorumlu Yöneticisi Erdal Torunoğulları'nın siyah-beyazlı takımda mutlaka uzun yıllar kalması gerektiğini belirten Toroğlu, "Erdal Torunoğulları yaptıkları işleri anlatıyor. Ciddi söylüyorum Fenerbahçe ile Galatasaray bu adam Beşiktaş'ta 5 sene kalırsa nal toplar" ifadelerini kullandı.
"BEŞİKTAŞ ONUNLA DEVAM EDERSE..."
Açıklamalarına devam eden Toroğlu "Adam aşağıdan gelmiş, taraftar. Konuşurken acemi, bir ceket giymiş o ceketle televizyona çıkılmaz ama adam 1 saat 10 dakika dinledim, Beşiktaş o adamla devam ederse ve yönetim önünü açarsa Beşiktaş çok daha iyi yerlere gelir. Adamın hata şansı az, adam çok zeki" şeklinde konuştu.
Yorumlar (3)
darkeagle 5 yıl önce
Erdal torunoğulları beşiktaşın gizli kahramanıdır. müthiş işler yaptı. düşük maliyetlere süper transferler yaptı. kimi yöneticiler gibi de her kameraya boş boş konuşmadı.
misafir 5 yıl önce
Şimdi transfer zamanı filan değil. Erman Toroğlu dikkat dağıtıyor.
Akhisar maçı ŞAMPİYONLUK MAÇI. Adamlar bugün Bursa karşısında tekrar gösterdiler ki ; kontraatak futbolunu müthiş oynuyorlar. İlk Akhisar maçındaki hataları tekrar etmemeliyiz. Akhisar'a karşı cumbur cemaat dengesiz , kontrolsüz hücum etmek ONLARIN TUZAĞINA DÜŞMEKTİR. Adamlar zaten bunu istiyor. Bunun yerine Sivas'ta yaptığımız gibi dengeli ve kontrollü hücum etmeli , sakin kalmalıyız. Bu arada duran toplara çalışmalı , duran topları daha iyi değerlendirmeliyiz.
Çok Da Mütevazi Bir İnsandır 5 yıl önce
Erdal abiyle epey tartıştım, bana hiç kızmadı, kompleksi olmayan biri.