"Beşiktaş stoper transfer etmeli"

Beşiktaş eski yöneticisi Sinan Vardar, siyah beyazlı takımın devre arasında bir stoper transfer etmesi gerektiğini söyledi.

 Beşiktaş eski yöneticisi Sinan Vardar konuk olduğu A Spor'da, Teknik Direktör Şenol Güneş'in futbolcu kazanma konusunda çok başarılı olduğunu söyledi. "Tolga geçen sezona göre çok daha iyi" diyen Vardar, Beşiktaş'ın stoper transferi yapması gerektiğini belirtti.

"TOLGA GEÇEN SEZONDAN DAHA İYİ"

"Zaten Şenol Hoca'nın en büyük özelliği de yedek kalan veya problemli olan oyuncuları kazanması. Mesela Burak; birçok takımda oynadı, Trabzon'a gitti, Şenol onu kazandı. Geçen seneki kaleci Tolga bu sene formunun çok üzerinde. Mustafa Pektemek'le ilgili söylediklerine de katılıyorum. Bir stoper Beşiktaş'a mutlaka lazım. Sol bek için ben İsmail'i çok tutuyorum. Beşiktaş'a mutlaka bir stoper gerekiyor. Şenol Hoca'nın diğer söylediklerinin hepsine de katılıyorum."


Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2015, 02:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kartal EFEOĞLU
Kartal EFEOĞLU - 4 yıl Önce

Bıkmadan usanmadan yazmaya devam edeceğim. Bu takımın 1. sıradaki önceliği sol bektir. Diğer mevkilerde de eksikler var ama bu takımın sol beki yok yok yok...