"Beşiktaş şampiyon olacak"

Beşiktaş şampiyonluk yarışında çok önemli bir kayıp yaşarken, farklı bir iddia gündeme geldi.

Beşiktaş'ın Gaziantepspor ile berabere kalarak şampiyonluk yarışında yara alması, siyah-beyazlı camiayı üzdü. Beşiktaş'ın şampiyonluk yarışında geriye düşmesinin ardından işinin zor olduğu konuşulurken, çok ciddi bir iddia ortaya atıldı.

TRT Spor'da yayaınlanan 'Stadyum' programının yorumcusu Oğuz Çetin, 30. haftanın ardından Beşiktaş'ın 4'te 4 yapacağını ve şampiyon olacağını söyledi.

Şampiyonluk yarışındaki görüşleri sorulan Çetin, "Maçlarla ilgili, Beşiktaş'ın 4'te 4 yapacağını düşünüyorum. İki aydır yaptığımız hesaplar doğrultusunda Beşiktaş'ın 4'te 4 yapacağını tahmin ediyorum. Galatasaray 4 maçın 3'ünü kazanır, Beşiktaş'ta kaybeder. Fenerbahçe'nin 1 beraberlik alacağını diğer maçlarını kazanacağını düşünüyorum" dedi.

Oğuz Çetin'in tahmini tutarsa Beşiktaş 77 puanla sezonu şampiyon olarak tamamlayacak. Fenerbahçe ile Galatasaray 76 puanla ligi bitirecek ve sarı-lacivertrliler ikili averajda önde olduğu için sezonu ikinci sırada tamamlayacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yurdaer
yurdaer - 4 yıl Önce

YD, TFF, MHK ve hakemler Fb.yi şampiyon yapmak için uğraşıyorken, biz zor şampiyon oluruz!

iranlı
iranlı - 4 yıl Önce

ağzını yiyim... dediğin çıkarsa var ya adamsın...

CastieL
CastieL - 4 yıl Önce

Bu sene 3.yüz. seneyede orman 3. lükten yer ayırtsın

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Dün akşam, aynı hesabı bende yaptım.bence fener son 3 macında 4 puan kaybeder.yeterki Beşiktaş saçma sapan bir iş daha yapmasın

Recai
Recai - 4 yıl Önce

Eğer bu lig hakemlerin etkisi olmadan saha içinde oynanırsa her şey olabilir. Ama Maalesef saha dışında oynanıyor.Bu nedenle en az şansı olan Beşiktaş. Renkliler tüm maçlarını kazanır. Bizde hakemlerle kaybederiz. Görün bak Akhisar maçında Demba Ba ya sarıyı çıkartırlar. GS maçında olmayacak..

muharrem
muharrem - 4 yıl Önce

Son dakikada Gaziantebin direkten dışarıya giden topu Beşiktaşı şampiyon yapacak..

komser kolombo
komser kolombo - 4 yıl Önce

kalan haftalarda büttün hakemlerin bütün yöneticilerin telefonları dinlensin...hatta topçular bile dinlensin..bu tolga gs nin şampiyonluğuna bahis oynamışmı incelensin..hersene son haftalarda bizi bi güzel elliyor bu hakemler..bunlar mafya asıl şikeci bu hakemler bir 3 temmuzda bunlara yapacaksın temizleyeceksin satılmışları

komser kolombo
komser kolombo - 4 yıl Önce

fikret divanda hönküreceğine haybeden kalk ayağa git savcılığa şike suç duyurusunda bulun bu hakemler için ibret olsun maç satan terbiyesizlere