Beşiktaş Pepe için Lizbon'da...

Beşiktaş yönetimi Pepe için Portekiz'e gitti. Siyah beyazlı yetkililer Pepe ile Lizbon'da biraraya gelecek.

GÜNDEM 03.07.2017, 17:55 04.07.2017, 12:58
1217

Beşiktaş Pepe transferinde sona yaklaşıyor.

Siyah beyazlı yönetim, Pepe ile görüşmek için Portekiz'e gitti.

Beşiktaş As Başkanı Umut Güner, yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, İdari Menajer Ali Naibi ve menajer Ahmet Bulut Lizbon'da 34 yaşındaki oyuncu ile biraraya gelecek.

Yapılacak görüşmede Pepe'ye son teklifini sunacak olan Beşiktaş yönetimi, olumlu cevap alması halinde tecrübeli oyuncu ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak.

İmzaların atılması durumunda Pepe'nin İstanbul'a getirilerek Vodafone Park'ta yapılacak organizasyonla taraftara sunulacak.

Siyah beyazlılar Portekizli stopre son olarak yıllık 4 milyon Euro'dan 2 yıllık sözleşme teklifinde bulunmuştu.

***

Kaynak: Ntv Spor

***

Not: PSG ile anlaşamamıştı

Beşiktaş dünyaca ünlü stopere 5 milyon eurodan 2 yıllık sözleşme teklif ediyor. Pepe'nin menajeri Fransız devi Paris Saint Germain ile geçen hafta görüşmüş, ancak sözleşme süresinin 1 yıllık olması nedeniyle anlaşma sağlanamamıştı. Pepe, FIFA Konfederasyonlar Kupası üçüncülük maçında Meksika'ya attığı gol ve savunmadaki performansıyla göz doldurmuştu.

Yorumlar (1)
3 yıl önce
eldeki şartlara göre en iyisi.tabi alabilirsek.beşiktaş bir stoperden daha çok bir marka alıyor.pepe beşiktaşa seviye atlatır,sınıf atlatır,avrupadki hedeflerimize ulaşmak için çok önemli bir basamak olur.