Beşiktaş Ozan Tufan defterini kapattı

Beşiktaş, hafta başında Bursaspor'la transferi için 7 milyon Euro'ya anlaştığı Ozan Tufan'dan vazgeçti. Siyah-beyazlıların kararında son iki günde yaşanan gelişmeler etkili oldu.

Beşiktaş Ozan Tufan defterini kapattı

Beşiktaş, hafta başında Bursaspor'a transferi için 7 milyon Euro önerdiği ve büyük oranda anlaştığı Ozan Tufan transferinden vazgeçti. Siyah-beyazlıların kararında yeşil beyazlıların başkanı Recep Bölükbaşı ve teknik direktör Şenoş Güneş'in karşıklı açıklamalarının transferi çıkmaza sokması etkili oldu.

Yaşanan bu durum sonrası başkan Bölükbaşı oyuncularını Beşiktaş'a vermeyi düşünmediklerini ve diğer teklifleri değerlendireceklerini ifade ederken, siyah-beyazlılar da Ozan Tufan defterini kapattı.

ROTA GÖKHAN İNLER

Kadrosuna bir orta saha oyuncusu katmak isteyen Beşiktaş'ın tek hedefi Gökhan İnler kaldı. Napoli ile bir süredir süren temasları Ozan transferi nedeniyle askıya alan yönetim, İtalyan ekibi ile yeniden masaya oturacak. Napoli 31 yaşındaki oyuncu için 4 milyon Euro'luk bonservis bedelinde ısrar ediyor. Farklı kulüpler ile de görüşen İtalyan ekibi, bu rakamda indirime gitmeye yanaşmıyor. Bir hafta içinde transferi tamamlamaya çalışacak olan siyah beyazlı yetkililer haftasonu İtalya'ya giderek görüşmeleri hızlandırmayı planlıyor.

 

 NTV Spor

YORUM EKLE
YORUMLAR
Asi kartal
Asi kartal - 4 yıl Önce

Büyüksün başkan... doların ozan tavanına şimdi 3 kurusa fenere gitsin aklı başına gelir bolucu basının... senden tek isteğimiz macar yıldızı bursa topunun elinden alman olacak lütfen başkan bu işi bitir

gfgfdgdfgfdgdf
gfgfdgdfgfdgdf - 4 yıl Önce

ozanın bize gelmeyişine mi yoksa duzudzsak ın bizim ilgilendiğimiz halde bu topişlere gittiğine mi yanayım yoksa bu hafta necibi izleyeceğimemi yoksa ersanın her topu rakibe verdiğinemi yanayım tolganın olmadık goller yediğinemi veya pektemeğin saç baş yolduruşlarınamı yanayım yoksa herşeye rağmen yönetimimizin hiçbirşey olmamış gibi sessiz kaldığınamı

forzaa
forzaa - 4 yıl Önce

köle tüccarı recep in oyununa gelmeyin gidin eskişehirden lawalı alın neymiş beşiktaş defterini kapatmışmış sen kimsi ki kölemi satıyosun

Guti
Guti - 4 yıl Önce

31 yaşında ön libero oynayan adama 4 milyon euro bonservis verilmez, ayrıca yıllık en az 2,5 milyon euro da Gökhan'a vereceğiz 3 sene olsa anlaşma Gökhan'ın maliyeti bize 12 milyon euroyu bulur yani 36 milyon TL, satamayacağın adama bu paraları vermek tam bir delilik. Tolgay ve Veli takıma dönünce ne olacak yedek mi oturacak Gökhan. Ben söyleyim Tolgay yedek olacak ve kulübe futbolcusu olacak, bunun örneği lig tarihimizde çok var, ne futbolcular o kulübelerde eridi gitti.Pireye kızıp yorgan yakmayın, madem bu paralar verilecek Tolgay gibi genç bir yeteneğe yatırım yapın.

pascalll
pascalll - 4 yıl Önce

bu saatten sonra olmazdı zaten ozan transferi. ama lütfen başkanım pendik çarşı grubu olarak senden isteğimiz macar oyuncu dzustdakı elinden alıp misilleme yapman.

ilhan m.
ilhan m. - 4 yıl Önce

MACAR YILDIZI MASADAN KALDIR BAŞKAN NE OLUR BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜ GÖRSÜNLER..!!

mavi_kartal
mavi_kartal - 4 yıl Önce

Balázs Dzsudzsák bursaya şehri gezmeye gelmiş helikopterle. lütfen başkan o helikopter tekrar atatürk havalimanına geri getirdiğinde ordan al kulübe getir imzayı çaktır bombayı patlat...

kurmaykartal
kurmaykartal - 4 yıl Önce

stopere douglas silva ve önliberoya rode gelirse bu iş tamamdır..olmadı raheem lawal..o zaman şampiyonluktan bahsedebiliriz..ozana vereceğimiz paralarla en az bu tipte 2 oyuncu alınır..top bursa başkanı da kendi kendine konuşsun dursun.