Beşiktaş, Onur Kıvrak'a talip oldu

Galatasaray'ın Fernando Muslera'yı satarak yerine Onur Kıvrak'ı alacağı dedikodularının dolaştığı ortamda Beşiktaş'ın Trabzonlu İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'den sürpriz bir hamle geldi.

GÜNDEM 29.04.2016, 10:35 29.04.2016, 10:36
2875

Tolga Zengin'in siyah-beyazlı formayı giymesine önemli bir rol oynayan Çebi'nin, F.Bahçe maçından sonra yaşanan olaylar nedeniyle geçmiş olsun dileklerini sunmak için Başkan Muharrem Usta'yı aradı.

Çebi, konuşmasında ise bombayı, "Onur için çok üzüldüm. Bu çocuk şehrin gururu oldu. Ona sahip çıkacağınızdan eminim Başkan. Ancak ısrarla ayrılacağım derse de, benden habersiz kimseyle görüşme, onun gibi onurlu bir genci Beşiktaş'ın kalesinde görmek için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım" diyerek patlattı.
Trabzonspor Başkanı Usta'nın ise buna karşılık olarak, Onur'u bir yere bırakmaya niyetleri olmadığını ve kendisiyle konuştuğunu ifade ettiği öğrenildi.FOTOMAÇ
Yorumlar (4)
karakartal 4 yıl önce
kardeşim ya sizde beyin yok ya bu taraftar anlatamıyor tolga dan kurtulmanın yollarını aranırken 2.tolgayı bu camia kaldırmaz.adam gibi şampiyonlar ligini kaldıracak kaleci alın yok beceremiyoruz diyorsanız vakit varken bırakın yeter ya bu ne kabusmusunuz karabasanmısınız yeter
eagle20 4 yıl önce
abi bırakın bu işleri tolganın değişik versiyonu kalsın hiç mi kaleci kalamdı düny ada
RAMAZAN AKPINAR 4 yıl önce
Allah akıl dağıtırken neredeydiniz ya!.. Bak Hacıosmanoğlu da boşta, onu da yönetimine al istersen!..
BD1903 4 yıl önce
Tolga+Boyko ya verdiğimiz paraya Ospina yı alırdık. Gs Muslera ya çok para verdi ama kafası kaç senedir rahat