''Beşiktaş onu transfer etmeli''

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen Ntvspor ekranlarından flaş açıklamalarda bulundu...

GÜNDEM 24.04.2016, 19:47 24.04.2016, 19:50
15517

 Galatasaray - Kasımpaşa maçı sonrası açıklamalarda bulunan Rıdvan Dilmen, Osmanlıspor'un Beşiktaş deplasmanına gideceğini biliyor Galatasaray. "Ben bütün maçlarımı kazanırsan 4 ya da 5. olurum" diyor. Rize'den de 3-1 cepte dönünce final garanti gözüküyor. Bursa maçı da bu maçtan farklı olmaz. Çok pozisyonlu bir maç olur. Bursaspor-Galatasaray maçını herkes izlemeli. 


Rıdvan Dilmen sözlerine şöyle devam etti. Chedjou ile hemen anlaşın. Hiç uzatmayın. Yoksa bonservis verip almak zorunda kalırsınız. Bu kulüp hata yaptı. Biri kapar, hiçbir şey anlamazsın. Ben Beşiktaş olsam Chedjou'yu hemen alırım, ifadeleri kullandı.

Yorumlar (8)
fenerdüzücü 5 yıl önce
amk kasımpaşası aldı azizden teşviği bu gün göberik geyseden 4 yediler itler..nerde rızanın müthiş taktikleri nerde adem büyük hırsı ..alayınız satılıksınız lan kasımpaşa serserileri sizi
fenerbüzücü 5 yıl önce
şu ts ye bak yaa..fener sikini taşağını sallaya sallaya golleri atıyor..amk larım bize kök söktürdüydünüz..hocasıda topçusuda kazma sapı olur anca bu tsden..verin seneye tolgayı geri tsye düşürsün ligden onları..süper ligin en kötü top oyanayamayan takımı bu ts..daha fener kalesine şutu yok salakların yaa..
Senin Önerin Olmaz Olsun 5 yıl önce
Sakat adamı öneriyo, o kadar iyi ise Fener neden almıyo, bırak bu işleri.
civi 5 yıl önce
Tolga geldiginden beri besiktasimin maclarina G-İ-T-M-İ-Y-O-R-U--+-------MMMM bukadar kalas bi kaleci olurmu? Yasar bile bu kalastan daha iyi bir kaleci
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Rıdvan sen işine bak lan!.. Menajeri misin yoksa menajeri ile arkadaş mısın? git fenerine aldır!..
necsoy 5 yıl önce
C.Çakır diyecek sandım..tıkladım..değilmiş..
cooler 5 yıl önce
Kontratli adami nasil alacagiz ridvan bey
Fırat 5 yıl önce
Deme Dilmen ya...İyi güzelde Beşiktaş,a para lazım Akıl lazım deyilki..Sahi o futbolcuyu niye Fener,e almıyorsunuz..