Beşiktaş Oktay Derelioğlu hakkında suç duyurusunda bulundu!

Beşiktaş kulübü hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan Oktay Derelioğlu'na suç duyurusu.

GÜNDEM 16.08.2018, 20:01 17.08.2018, 11:05
1743

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Derelioğlu’nun yaptığı açıklamalar üzerine bugün suç duyurusunda bulundu. Konu ile ilgili kendisine ulaştığımız yönetici şu açıklamalarda bulundu.

Suç Duyurusunda bulunduk konuyu adliyeye taşıdık…

Son günlerde asılsız ve mesnetsiz açıklamalar üzerine kulübün hukuk işlerinden sorumlu bir yöneticisi olarak Oktay Derelioğlu için savcılığa suç duyurusunda bulunduk.

İddiaları ispata davet ediyoruz

Oktay Derelioğlu’nun asılsız ve dayanağı olmayan iddialarını ispatlaması gerekiyor.  “Fikret Orman birçok yıldız oyuncuyu sattı. Buna rağmen Beşiktaş şu anda 2.1 milyar borç açıklıyor. Önemli kişilerden aldığım bilgiye göre borç 3.5 milyar. Fikret Orman ondan önce Beşiktaş yokmuş gibi hareket ediyor. Sanki Beşiktaş’ı Fikret Orman yarattı.” Şeklindeki açıklamasında önemli kişilerin kimler olduğunu bizlerde merak ediyoruz. Beşiktaş kulübü halka açık ve SPK’ ya bağlı bir dernektir. Hesaplarımızın hepsi ortadadır.Oktay Derelioğlu  Başta başkanımız Fikret Orman olmak üzere bütün yönetim kurulu üyelerimizi  yalancılık ile hedef göstermiştir.112 yıllık koca bir çınar olan Beşiktaş kulübünde biz yöneticiler ailelerimizden uzak işimizden uzak 24 saat çalışıyoruz bu görevi onurla ve şerefimizle yapıyoruz.

Taraftarlarımızla güç birliği yapmaya devam edeceğiz.

“Kulübümüz ve hukuki girişimlerimiz taraftarımızın sağduyusu sayesinde bugün bu noktaya geldi. Bazı zamanlar maksadı aşan hakaret içeren yorumları üzülerek takip ediyoruz ve hemen hukuki süreci başlatıyoruz.”

Her zaman kulübün haklarını savunuyoruz

“Beşiktaş camiası şunu iyi bilsin…Bir hukukçu olarak, Beşiktaşımıza her kim ve her nerede olumsuz bir şey yapıyorsa hukuk ekibimiz yaşanılan bu tür olayların hukuki sürecini başlatıyor. Yaptığımız her hukuki süreci kamuoyu ile paylaşmıyoruz.Ama olayları yakından takip ediyoruz.. Şeref bey’in, Baba Hakkı’nın, Süleyman Seba’ nın bize öğrettiği saygı çerçevesinde kulübümüz’ün haklarını sonuna kadar koruyoruz ve korumaya devam edeceğiz. ”

Transfer: En iyisini yapmak için uğraşıyoruz

Aynı zamanda transfer komitesinde Umut Güner ile çalışan Şafak Mahmutyazıcıoğlu “İnan’ın gece gündüz çalışıyoruz.Konuştuğumuz oyuncular var. Beşiktaş’ın maddi olarak fazla etkilenmemesi için başkanımızın önderliğinde en iyisini yapmak için uğraşıyoruz..” Açıklamasında bulundu.

Skor Sözcü / Ali Aydın

Yorumlar (2)
Bjk Zihni 2 yıl önce
OKTAY KARDEŞİM HOŞ SUN ALASIN NEDEN BILMEDIYIN KONULARA KIM SENI GAZA GETIRIYORDA BJK NIN KIYMETLI OYUNCUSUNUZ BU TUR POLİMİKLERI YAPIP HEM ŞAHSIN KULUPTEKI TAKIMIDA ZOR DURUMLARA SOKARSINIZ KOL KIRILIR YEL KALIR MALASEF BIR HALLER VAR SON 2 YILDIR HEP ORMAN DÜŞMANLIGIDIR CIKARSINIZ. BUNDAN ONÇELERI NIYE SES SOLUGUNUZ YOKTU ŞİMDI HEP KÖŞELERDEN SIKIYORSUNUZ HA ORMANINDA YANLİŞLARI VARDIR. DA BU ORMAN EKİBI BU KULUBU BU DURUMA GETIRENE GECESI GÜNDÜZLERINI VERDI ARABANIN TEKERI DÜZLUYE CIKINCA SESLER CIKIYOR. BUKADARDA KADDAR OLMAYALIM. HER KİŞİDE HATA KUSUR OLUR BU KULUPLE İLİŞKİN VARSA SORUNU ORADA HALLEDIN KÖŞE MAHŞETLERINDE COK YANLİŞ KINIYORUM BJK RUHUNA HIÇ YAKIŞMIYOR BU LAFLAR TAKINTILIKLAR. SAYGI SAYGINLIGIMIZI KAYBETMEDEN. SEVGI SAYGILARIMI SUNAR AKILLI OLMAYA MEDENI ŞEKİLDE COZÜLMESINI RICA EDIYORUM HIÇ HOŞ DEYIL.
kartal 2 yıl önce
hayırdır yönetici bey bu ara ağzınıza sakız oldu neymiş efendim ailelerimizden uzak işimizden uzak falan filan yapmayın bırakın kardeşim şu söylediğiniz bile oktayı haklı konuma getiriyor sanki siz beşiktaşın üstündesiniz lütuf da bulunuyorsunuz bırakın gidin kardeşim burası beşiktaş sizin gibiler den çok var sezon başlamış transfer yok her sene aynı halt