Beşiktaş neden bu kadar puan kaybetti? Sarıdağ'dan çarpıcı bilgiler...

Milliyet gazetesi spor muhabiri ve A Spor yorumcusu Serdar Sarıdağ Beşiktaş'ta özellikle ligin ilk yarısında yaşanan ve bazı oyuncuların ayrılışıyla sonuçlanan maddi sorunlarla alakalı çarpıcı bilgiler verdi.

GÜNDEM 08.02.2019, 16:34 09.02.2019, 20:00
989

Milliyet gazetesi spor muhabiri ve A Spor yorumcusu Serdar Sarıdağ Beşiktaş'ta özellikle ligin ilk yarısında yaşanan ve bazı oyuncuların ayrılışıyla sonuçlanan maddi sorunlarla alakalı çarpıcı bilgiler verdi. Medel'in soyunma odasında sorun çıkaran futbolculara karşı yaptığı konuşmaya da değinen Sarıdağ'ın açıklamalarını videodan izleyebilirsiniz...

Yorumlar (1)
necsoy 2 yıl önce
tamam da canım medyamız neden ki Kasımpaşa maçında skor 2-1 iken Babel'in verilmeyen penaltısını ve Diagne'nin kambura yatarak aldığı penaltıyı niye dile getirmezsiniz..?? kimden korkarsınız..??

bak dün FB kaleyi göremeden yenildi..tüm medyada hakemi linç etkinlikleri başladı...Rıdvan,Ntvspor bas bas bağırmakta...şu bize yapılan haksızlıklar diğer 2 takıma yapılsa federasyon değişir,hakemler emekli edilir,spor bakanı istifa ettirilir..maalesef K.paşa,İBBK,Sivas,Kayseri,Rize kadar bile siyasi lobimiz yok...mahallenin temiz yüzlü,saf kalpli,ekmeği hep elinden alınan çocuğuyuz ..