Beşiktaş Mazeret Aramasın

Bülent Korkmaz, Beşiktaş'lı Gökhan Töre'nin gördüğü kırmızı kartın Erciyes galibiyetinin önüne geçmemesi gerektiğini söyledi.

Beşiktaş Mazeret Aramasın

Teknik adam, "Kırmızı kart pozisyonunun bizim aldığımız galibiyetin önüne geçmemesi gerekiyor. Bunlar normal büyük takımlarda bu tarz şeyler oluyor. Bence mazeret sunmaları hoş bir şey değil. Rakibi tebrik etmek lazım. Ben maçtan önce ve sonra nasıl Beşiktaş'ın çok iyi bir takım olduğunu, hocalarının takım üzerinde etki ettiğini nasıl dile getiriyorsam bir gerçektir. Gerçeklerden kaçılmaz mazeret insanın kendi yaptığı suçtur. Suçu deşifre edersiniz" dedi.

'Reaksiyon gösterdim'

Korkmaz şöyle devam etti: "Ben bu konunun üzerinde fazla durmuyorum. Zaten görüntülerde belli Gökhan Töre ile 4. hakem arasındaki diyalogda ben şaşırdım ve reaksiyon gösterdim. Bu en doğal hakkımız. Bizde olsa onlarda aynısını yapabilirlerdi ki zaten şampiyonluğa oynayan takımlar yapıyor. Dolayısıyla ben bunun üzerinde durulacak bir konu olduğunu düşünmüyorum. Öncelikle rakibin kazanmasını tebrik edip güzel bir maç olduğunu dile getirmeleri lazım."

Kaynak: Lig Radyo

YORUM EKLE
YORUMLAR
kara kartal
kara kartal - 4 yıl Önce

Allah Allah yahu.......

zenga
zenga - 4 yıl Önce

rakip "adam" olursa tebrik de ederiz, hatta fark bile yesek alkışlarız biz BEŞİKTAŞIZ bülo, senin de nasıl bir futbolcu nasıl bir karakter olduğunu cümle alem biliyor evet öyle yada böyle hatalar yaptık ve kazandınız ama bu bizim rakibimiz statüsüne çıkacağınızı göstermez ne inşaatçısipor nede sen bize rakip bile olamazsınız seneye ptt 1.lig de layık olduğunuz yerde olacaksınız.

Yasar
Yasar - 4 yıl Önce

Koskoca Besiktas kulubude, kotu yonetim ve yanlis transferler yuzunden yine fb ve gs'nin golgesinde kalip ligi 3. bitirir. Yahu biraz kaliteli ve vizyon sahibi olun,burasi Bank asya kulubu degil,yeter be 2 senedir bu eziklik!

ufuk polat
ufuk polat - 4 yıl Önce

bizlerin galibiyetine lafimiz yok, sende olmayan adamligina!!

Deli Ziya
Deli Ziya - 4 yıl Önce

Bulent igrencsin!

BAKKAL
BAKKAL - 4 yıl Önce

Ulan aslinda sana aciyoruz la bulos! Besiktasiktasi yenmisin ama kimse senin basarindan konusmuyor. Yahu sen ne zavalli adamsin be.

grpbc
grpbc - 4 yıl Önce

lan gerizekalı maymun bülent! bizim mağlubiyeti taktığımız yok, taktığımız senin gibi şerefsiz, karaktersizlerin bu ülkede futbol adamı, hakem vs. (adam değilsiniz de lafın gelişi) olması.. Bizim tek rakibimiz yine kendimizdir, senin galibiyetinin sebebi dahi biziz.. Şimdi hemen FAKOF!

fatih sipkan
fatih sipkan - 4 yıl Önce

bu yavşağın haberini vermese site çok iyi olurdu.alt lige düşme adayı bir takımın şerefi hiçbir zaman olmayan teknik adamı ve yardımcısı siz ikinizde o.. ç..sunuz.bunlara istanbul da atabildiğimiz gol atmalıyız hiç acımadan.