Beşiktaş Masaya Oturdu!

Beşiktaş, Marsilya ile sözleşmesi biten savunma oyuncusu Nicolas Nkoulou ile görüşmelere başladı. Siyah Beyazlı kulübün yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, Fransa'ya giderek Nkoulou ve menajeriyle masaya oturdu.

GÜNDEM 27.05.2016, 15:20 27.05.2016, 15:27
18114

 Yeni sezon öncesi stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş, listesindeki adaylar ile temaslarına devam ediyor. Siyah beyazlılar son olarak Marsilya ile mukavelesi sona eren Nicolas Nkoulou için girişimlere başladı. Fransa'ya giden Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Kamerunlu stoper ve menajeriyle görüştü.

Marsilya ile yeni sözleşme imzalamayan Nkoulou için bonservis bedeli ödemeyecek Beşiktaş, 26 yaşındaki futbolcuya 4 yıllık kontrat önerdi. Kariyerine siyah beyazlı takımda devam etmeye sıcak bakan Kamerunlu futbolcu ise 4 milyon Euro imza parası ve yıllık 2.5 milyon Euro ücret talep etti.
Yönetim ilk görüşmede istenilen yıllık ücretin ve imza parasının yüksek olduğunu, bu rakamın takım içindeki dengeleri bozabileceğini oyuncunun menajerine aktardı. İmza parasında indirime gidilmesi halinde yıllık ücret talebinin karşılabileceğini ifade eden siyah beyazlılar, görüşmelere devam edecek.
26 yaşında ve 1.80 boyunda olan Kamerunlu stoper için geçen sezon başında ve devre arasında da girişimlerde bulunan yönetim kurulu, Nkoulou ile anlaşma sağlayamamıştı. Beşiktaş listesindeki diğer isim olan Torino'dan Kamil Glik için de İtalyan ekibinden haber bekliyor. Polonyalı futbolcu için bonservis bedelinde indirim isteyen yönetim, henüz istediği cevabı alamadı.
Ntvspor
Yorumlar (2)
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Sıradan bir stopere bu kadar para verilir mi? Böyle yapacaksaydınız, Ersan'ı niye sattınız? Bu paralara zaten gitmezdi.
ramazan 5 yıl önce
Hence cok kaliteli bit stoper kamil glikten daha iyi gelirse cok is yapar galatasarydaki chedjou gibi cok ise yarar