Beşiktaş, Lyon ile anlaşma noktasında..!

Beşiktaş, Marcelo için Lyon ile anlaşma aşamasına geldi. Fransız ekibi Marcelo'yu 8.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş'ın Brezilyalı stoperi Marcelo konusunda sıcak gelişmeler yaşınıyor. Bir süredir Marcelo'yu kadrosuna katmak için ısrarını sürdüren Fransız ekibi Lyon, siyah beyazlı takımla  anlaşma aşamasına geldi. Yapılan son görüşmelerin ardından iki kulübün 8.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında el sıkışması bekleniyor.

***

Beşiktaş yönetimi ve teknik direktör Şenol Güneş, Marcelo'yu elden çıkarmakta isteksiz olsa da, UEFA ile yapılan financal fair play anlaşması transferi bir anlamda zorunlu kılıyor. Zira siyah beyazlılar gelir elde etmeden bonservis bedeli harcaması yapamıyor. Forvet oyuncusu transferi planlayan yönetim, Marcelo'nun satışından kazanılacak gelir ile, forvet oyuncusu transferini gerçekleştirmek istiyor.

***

Kaynak: Ntv Spor

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2017, 14:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
kartal
kartal - 2 yıl Önce

böyle bir mantıksızlığı ancak beşiktaşı yönetenler yapar sen forvet için stoper mevkiğini boşalt sonra orayı doldurmaya çalış ne kafa be yıllardır stoper alma özürlü yönetimin aynı arızası devam ediyor. almayın kardeşim forvet gereği yok marcelo satılamaz.