Beşiktaş kurbanlık tesisleri

Beşiktaş'ın Ümraniye'deki Nevzat Demir Tesisleri'nin hemen yanı kurban satış ve kesim yeri olarak belirlendi.

 ‘Beşiktaş Dinlenme Tesisleri’ olarak yeri belirtilen pazarın en yoğun olacağı dönemde siyah-beyazlılar, F.Bahçe derbisine hazırlanacak

 
Kartal idmanlarını son derece rahatsız edici olan kurbanlık ve tezek kokusunun yanı sıra yoğun gürültü altında yapmak zorunda kalacak
 
BEŞİKTAŞ, sırasıyla Başakşehir, Skenderbeu, G.Birliği ve de en önemlisi F.Bahçe ile oynayacağı derbi öncesi büyük bir tehlikeyle karşı karşıya... Siyah-beyazlı takımın antrenmanlarını yaptığı Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nin hemen yanı kurban satış ve kesim yeri olarak belirlendi! 
 
ÇEKMEKÖY Belediyesi, İstanbul Trafik Şube Müdürlüğü tarafından yoğun trafik nedeniyle ‘Kırmızı bölge’ ilan edilen, aynı zamanda İSKİ’nin de su toplama havzası olan bu bölgeyi ilk defa kurban satış ve kesim pazarı olarak seçti. Bu durum siyah-beyazlıları Kurban Bayramı’nın sonuna kadar olumsuz anlamda fazlasıyla etkileyecek. 
 
ŞENOL GÜNEŞ BİLMİYOR
 
ÇÜNKÜ bölgede hem gürültü hem insan yoğunluğu hem de son derece rahatsız edici olan kurbanlık ve tezek kokusu oluşacak. Üstelik pazarın en hareketli olacağı dönemde de siyah-beyazlılar 27 Eylül’de (Bayramın son günü) oynayacağı kritik F.Bahçe derbisine hazırlanacak. 
 
TESİSLERİN hemen yanında bulunan pazara kurbanlıklar yarından itibaren getirilmeye başlanacak. Durumdan haberdar olmayan ve futbolcuların çalışma ortamının iyi olmasına belki de her şeyden fazla önem veren teknik direktör Şenol Güneş’in nasıl bir tepki vereceği merak konusu.
 

 

KAYNAK : VATAN
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 02:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
kenan
kenan - 4 yıl Önce

Allahin gücüne gitmesin millet! bu kutsal günde olmasi gerekene, besiktas bu kokuya katlanir, ama bu dinsiz medya degil, rezillik!

BJK
BJK - 4 yıl Önce

Yandex indirin Besiktasimiza destek verin.

FENER
FENER - 4 yıl Önce

Yandex indirenler, Fener'e para kazandırır, sakın indirmeyin.

necsoy
necsoy - 4 yıl Önce

takım iyiyse ne baskıdan,ne kokudan etkilenir,ne trafikten!!!boş yere yapılmış bir haber...

Akdeniz bölgesinde sıcak avantajını kullanmak için yapılan milli maçlara bakın...iyi oyuncu karlı zeminde de,kavurucu sıcakta da sanatını icra ediyor...milyon dolarlar alan adamın mesleği her koşula uyum sağlamayı gerektirir..