Beşiktaş kongresinde özel hayat gerginliği

Beşiktaş Kulübü’nde 2014 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nda gerginlik yaşandı.

GÜNDEM 24.05.2015, 13:03
1981
Beşiktaş kongresinde özel hayat gerginliği

İstanbul Kongre Merkezi’nde devam eden kongrede konuşmacı olarak söz alan Ahmet Gelberi adlı genç üyenin, Başkan Fikret Orman’ın bazı yayın organlarında çıkan özel fotoğraflarından bahsetmesi üzerine olaylar çıktı.

Konuşan üyeyi önce protesto eden büyük çoğunluk daha sonra kürsüye yürümeye kalktı. Salonun bir bölümünün desteğini alan konuşmacı 5 dakika süren olaylar sonrasında açıklamalarına devam etti.

Beşiktaş Kulübü iletişimden sorumlu yöneticisi Metin Albayrak’ın da kürsüye doğru hareketlendiği gözlendi. Olay daha fazla büyümeden kongre divan başkanlığınca araya girilerek olay yatıştırıldı.

 
Yorumlar (11)
Reza zarrak 6 yıl önce
Cocugun konusmasini dinledim. Soyledigi anormal birsey yokki, magazin basiniyla degil besiktasi sampiyonluk belgeselleriyle gormek istiyorum diyor. Tabi aqp taraftari fiko ve cetesi bunu darbe girisimi paralel siksoku olarak degerlendiriyor.
O. Erhan Keskin 6 yıl önce
Suçluluk psikolojisiyle davranıyor Fikret Orman yandaşları. Sen özel hayatınla magazin basınına malzeme oluyorsan, Gezi olayları sırasındaki, tavrından dolayı Çarsı'yı kınayamazsın!
selim 6 yıl önce
bu yalakalar orayi akp mitingi zanediyorlar galiba ulan sabrimizi sinamayin bastirmayin orayi göt killari sizleri degil orman allah elimizden alamaz o vakit
kenan 6 yıl önce
ben konuşmasında çok yanlış bulmadım kimse kusura bakmasın
hakan güzgülleri 6 yıl önce
selim anana talip arıyosun belli de laflarına dikkat et. o resimdeki beyaz gömlekli yavşak kim ayrıca bütün sitelerde resmi var.
osman 6 yıl önce
bunları ibra edecek bu geri zekalılar hadi batışın başlangıcı hayırlı olsun
tekin 6 yıl önce
ibra etmeyin bunları
selim 6 yıl önce
anani eve yolladim gelmesi gerekiyordu hakancigim gelmedi mi hala
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın