Beşiktaş, Karcemarskas'ı transfer etmek istiyor

Beşiktaş, Gaziantepspor'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Karcemarskas'a talip oldu.

GÜNDEM 19.05.2016, 14:42 19.05.2016, 14:43
1741

 Gaziantepspor ile bugün son maçına çıkacak olan Karcemarskas’a Antalyaspor ve Fenerbahçe’nin ardından Beşiktaş’ında talip olduğu öğrenildi.

TEKLiFE SICAK BAKTI MUHTEMELEN BEŞiKTAŞ

Gaziantepspor’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Karcemarskas’ın önümüzdeki sezondan itibaren Beşiktaş’ta forma giyebileceği öğrenildi. Antalyaspor ile anlaştığı yönünde iddia edilen haberlerin resmi ağızdan yapılan bir açıklama olmamasıyla birlikte böyle bir durumun henüz söz konusu olmadığı öğrenilirken Beşiktaş’ın önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olması ve Boyko’nun takımdan ayrılma ihtimalinin bulunması sebebiyle siyah-beyazlı kulübün Karcemarskas ile bir görüşme gerçekleştirdiği bildirildi.

ŞAMPiYONLAR LiGi KARCE’Yi CEZBETTi...

Başarılı kaleci Karcemarskas ile görüşen Beşiktaş ilk etapta bu oyuncudan olumlu cevap aldı. Önümüzdeki sezon 3 kulvarda birden yarışacak olan ve Tolga’nın olası bir sakatlık ihtimalinde kaleyi tecrübeli bir eldivene teslim etmek isteyen siyah-beyazlıların bu konuda ısrarcı olduğu öğrenildi. Beşiktaş’ın şampiyonlar liginde mücadele edecek olması sebebiyle Karcemarskas’ında kariyerini düşünerek bu teklifi değerlendirmeye aldığı belirtildi.

HABER: Ali BUDAK/SPORX
Yorumlar (15)
Yanii 5 yıl önce
Boykodan iyidir tecrübeli
Habere bak 5 yıl önce
Tolga'nın yedeği gibi haber yapıyorlar, ligde en az gol yiyen kaleci.
karakartal 5 yıl önce
tam f.orman trasferi ya yönetim akıllı olun ya bu ne lahana senin elinde zaten karcemaskas tolga var ikincisini niye alırsın hangi mantıktır bu adam gibi kaleci alın milletin sabrını zorlamayın FUTBOLCU TRANSFERİNE KARAR VERİLECEKSE LÜTFEN ÖĞLENDEN EVVEL KARAR VERİN SAYGILAR
Tolga'dan fazla gol yedi 5 yıl önce
Tolga'dan fazla gol yedi, ne buluyorsunuz bu yaşlıda, Zieler yada Costil'i alın, bunun ne işi var CL'de, Tolga'nın yedeğimiş, başlatmayın torpilciliğinize, yetti artık.
sencer 5 yıl önce
ITANJE ı alın ITANJE ı....
cooler 5 yıl önce
Hadi be ordan cöpleri doldurmayin
anadolu kartalı 5 yıl önce
muhterem adam 33 yaşında zaten bunun gibi kovalardan var bizde ospina beklerken gelen iddaya bak. sadece kaleciler değil kaleci antrenörü sambade de değişmeli.
Recep 5 yıl önce
Allah cezanizi versin. Anlasildi ki bu karadenizliler cetesi yeni sezonda da Tolga ile devam edecek! Yaziklar olsun size!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın