Beşiktaş'ın projesini duyurdular; Razvan ve Mircea Lucescu...

Şenol Güneş'in A Milli Takım'ın başına geçmesinin ardından Beşiktaş'ta yeni teknik direktör merakla beklenirken, Rumen basını önemli bir iddiaya imza attı. Mircea Lucescu ve oğlu Razvan Lucescu'nun birlikte Beşiktaş'ın başına geçeceği yazıldı

GÜNDEM 14.03.2019, 09:53 16.03.2019, 19:33
800
Beşiktaş'ın projesini duyurdular; Razvan ve Mircea Lucescu...

Rumen basınından fanatik.ro satırlarına taşıdığı haberde, "Yılın bombası: "Mircea Lucescu ve Razvan Lucescu Beşiktaş'ta! Hangi görevlere sahip olacaklar ve ne kadar maaç alacaklar?" şeklinde manşet kullandı. İşte kullanılan metin ve tüm detaylar...

PAOK'TAN AYRILACAK

"Razvan Lucescu, PAOK'un başında tarihi bir şampiyonluğa yakın ancak geleceği Yunanistan'ın uzağında görünüyor. Babası da ona yeni adresinde eşlik edecek. Yılın bombasına ulaştık. Razvan Lucescu ve Mircea Lucescu birlikte Beşiktaş'a gidiyor. Lucescu ailesinin hayali bu yaz gerçekleşmek üzere. Razvan ve Mircea Lucescu birlikte kulüp çalıştıracak. Görüşmeler ileri seviyeye geldi"

YILLIK MAAŞLARI İKİ MİLYON EURO

"Hem Razvan hem de Mircea bir sezonda yaklaşık 2 milyon euro alacak ve sözleşme süresinin iki yıl olması bekleniyor. Razvan da kariyerinde artık yeni bir adım için beklenen anın geldiğini düşünüyor. Hem babası ile birlikte çalışacak hem de Beşiktaş harika bir seçenek olacak"

Sporx

Yorumlar (1)
Zehni korkmaz bjk 2 yıl önce
Otman tekrara secılme şansı varmı bence yok gıbı. Olabılırse enbuyuk projesı 3 tane cok cana ykınliğıyla kulubun anahtarını bunlarla yuruten bı başkan umıt efendıyı şafak beyı metın beyle bunlarla tekrar yola devam etaın sakın cebıler erdal beyler ormanın tarzına uymaz ya bak her tarafta bjk ıcralar fıfalar yanı yılsurım borç batagına bjk dönsursunuz. Sayın orman ben gıpta edıyordumki hah tam 2 çi seba dönemını yaşatak başkan ve bu 3 yıl bjk her oyuncu yönetım taraflı tarafsız ımrenıyordu. Stadı yokken şampiyon olan bu hayalet takımı yönetımı hangı şeytanın aklına uydunda o altın yıllarını yönetımını yontıcılıkten bı haber vasıfsız lara verırsen ımkanı ayırt et pırınçin taşinı. Egoların hen senı hemde koca cınarı yıyıcılere meze yaptırdın. Aha sana küçülmek başkan o dev yönetımınle o dev eser meydana gelsı habu yıyıcılerle ancak fatura keserler farura eserı bunlar yaptılar eskı yönetımse sayın orman ve modofon yaptılar bı 2 ye bol ekranı ınçele ben nerede yanliş yaptım nı zahmet boş laflar hepsı havada uçtu gıttı. Yönetım vardır dağları aştırdır yönetımde vardır düz yolda adamı şaşirtır ben bıraz açi konuştum gerceyıde bu agzına gelenler bjk hakkında laf konuşurlar olsular son ikiyıldırkı bıde övule malasef.