Beşiktaş'ın Pepe kararı belli

Beşiktaş Yönetimi, çok astronomik bir rakam önerilmesi halinde Pepe’nin satışına onay verecek.

GÜNDEM 07.06.2018, 02:47 08.06.2018, 00:14 kartalbakışı.com
994

Şampiyonlar Ligi’nde geçtiğimiz sezon gösterdiği performans nedeniyle, birçok oyuncusuna teklif bekleyen Beşiktaş Yönetimi, çok astronomik bir rakam önerilmesi halinde Pepe’nin satışına onay verecek.

Portekiz basını tecrübeli futbolcuyla Suudi Arabistan’ın Al İttihat takımının ilgilendiğini iddia ederken, siyah-beyazlı yönetimin böyle bir girişim için strateji belirlediği öğrenildi.

Tosic’in gidişinden sonra ikinci bir stoperin daha ayrılmasına soğuk bakan Beşiktaş Yönetimi, ancak 10 milyon euro üzerindeki bonservis tekliflerinde masaya oturacak.

Yeni bir stoper istemeyen fakat aynı zamanda kadrodaki mevcut stoperlerin de kalmasını talep eden Teknik Direktör Şenol Güneş’in de, Pepe’nin gidişine onay vermediği ortaya çıktı.

Milliyet

Yorumlar (1)
Bjk Zihni 3 yıl önce
NEDIR BU HER DEFASINDA. ÖYLE BIR HATA YAPIYORKİ TAM 12 DEN VURUYOR. CENK TE MARCELLO DA ŞİMDİDE PEOE DE HATA YAPMAKTA VALLAHI SÖZÜM YOK. YAV ELİNDE SAĞLAM BIR OEPEN VAR BARI ONUDA VER GITSIN. YAV SATACAKLARINI SAT. PEPE TAKIMIN MOTORU. SAT OZİ NE HAKKA YARIYOR. ĞÖZÜ OYNAŞTA KAPTANLİKTA PEPEYE VERILMELİ BENCE SAT TOLGA ZENGINI AL HARUNU. SAT VELİYI ARAS BAYKO HATTA HATTA GÖKAN TÖRE VE GÖNÜL. LENS LOEV NEGREDO HABUNLARI BI TEMİZLESEN ALSAN TASARRUF. AZ OLSUN BANA OYNAYAN KALBINI CIMLERE SEREN LAZIM.