Beşiktaş'ın Cenk Tosun planı

Mario Gomez’in takımdan ayrılma ihtimalini düşünen bazı yöneticiler, Başkan Fikret Orman’a “Cenk yeni sezonda bizim 1. forvetimiz olsun. Yanına farklı özelliklerde bir forvet daha alırız ve performansını daha da artırır. Bu çocuğu heba etmeyelim, harcamayalım” önerisinde bulundular.

GÜNDEM 03.05.2016, 13:02 03.05.2016, 13:03
1258

Beşiktaş'ın son Kayseri maçında ikinci yarıda oyuna girip son dakikalarda attığı usta işi golle dikkatleri üzerine çeken Cenk Tosun için yönetim de seferber oldu.

Başkan Fikret Orman ile bir görüşme yapan bazı yöneticilerin Mario Gomez’in takımdan ayrılma ihtimalini de göz önünde bulundurarak gelecek sezon Cenk’in birinci forvet olması önerisi yaptıkları öğrenildi.

Yöneticilerin yapılan görüşmede “Gomez çok iyi bir santrfor ve kalması tabii ki bizim için çok iyi olur. Ancak eğer ayrılırsa Cenk Tosun gibi çok önemli bir forvete sahibiz. Çok kaliteli bir golcü. Bu çocuğu heba etmeyelim ve harcamayalım” dedikleri kaydedildi.Cenk’in yanına ise farklı özelliklere sahip bir oyuncu alma önerisini de Başkan Orman’a sunan yöneticiler, “Daha hareketli, seri, topla dripling yapabilen ve Cenk’i besleyecek olan bir forvet de alırsak hem Avrupa’da hem de ligde çok işimize yarar. Alacağımız oyuncu Cenk’i tamamlasın yeter. Cenk’in performansını daha da artırır ve işimize çok yarar” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Fikret Orman’ın, bu konuyu teknik heyetle konuştuktan sonra son kararın verileceğini ama önceliklerinin Gomez’i takımda tutmak olduğunu kurmaylarına aktardı.


(Habertürk)
Yorumlar (4)
Menajeri Alman basınında: Gomez kalıyor (!) 4 yıl önce
Alman gazetelerinde bugün Gomez'in menajerinin açıklamaları var, Gomez Beşiktaş'ta kalıyor dedi, bunun haberini yapın, taraftarı üzmeyin (!)
merter 4 yıl önce
basın sağdan soldan saldırıyor, zokayı yiylpte takım aleyhinde konuşmak manasız. Sen ben yok BEŞİKTAŞ var.
furkan 4 yıl önce
ulan şampiyonlar ligi oynayacaksın, 3 kulvarda gideceksin, gomez giderse, cenk'i heba etmeyelim, ama beşiktaş'ı heba et, ne kafa lan, senin 3. santrafor alman gerekirken adamlara bak, çift santrafor oyna ,4 4 2 oyna, fakat şampiyonlar ligi varken ne demek lan, bir de başkan avrupa kupası hayalleri kurmuyor mu...
Yalnizkartal 4 yıl önce
Cenk in yanina haraketli besleyebulecek forvet Türkiye de Eto olur. Sakin sakin Ispanyol oyuncu Teores olmasin yanilirsiniz ve bize gäre oyuncu degil