Beşiktaş için sürpriz isim

Benfica ile 3 lig şampiyonluğu, 2 kez Avrupa Ligi Finali gören deneyimli hoca Jorge Jesus, Beşiktaş'ın transfer listende yer alan isimler arasına girdi.

GÜNDEM 20.05.2015, 03:47
Beşiktaş için sürpriz isim

Beşiktaş’ta yönetimin Bilic’in yerine takımın başına kimi getireceği konusunda çalışmalara başladığı kaydedildi.

 

Siyah-Beyazlı takımın gündemine giren son ismin Portekiz ekibi Benfica’yı çalıştıran Jorge Jesus olduğu kaydedildi. 2009’dan bu yana takımın başında bulunan dene-yimli teknik adam 3 kez lig şampiyonluğuna ulaştı. 2013 ve 2014 yıllarında ise Avrupa Ligi’nde final oynatmayı başardı. 60 yaşındaki teknik adamın kulübüyle olan sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

 

GÜNEŞ VE LUCESCU DA VAR

 

Adı Fenerbahçe ile de anılan Jesus’u listesine alan Beşiktaş’ta Şenol Güneş ve Lucescu da hedefteki teknik adamlar arasında.

Yorumlar (12)
eagle63 5 yıl önce
teknik direktör değişecekse türk olmalı ama daha önce yönetim kurulunun değişmesinde fayda var
BJK 5 yıl önce
arkadaşlar hakkımızı savunamayan, transferde kendince ucuza kaçıp bizi daha çok zarar uğratan, hakemlere ses etmeyen bu yönetim oldukça isterse mourinho gelsin yine kaybederiz, yine yıkılırız.. Allah aşkına tarafsız olun ne biliçi, ne ormanı savunmayın tek tarafınız Beşiktaş olsun.. Bu adamları kovalım bu takımın sahibi biziz.
serik07 5 yıl önce
bundan sonra ancak lucescu olur yabancı hoca.o gelmiyorsa şifo,şenol hoca.bunlar başaramazsa diğer yıl sergen yalçın ,rıza çalımbay , ertuğrul sağlam...ama yabancı artık olmamalı.illaki yönetime mi girelim ,hiç mi adam yok olurunu gören bu işlerin...
jesus 5 yıl önce
bu adam benfica'y8ı bırakıp beşiktaş'a gelir mi lan ne uyduruk haber amk. adam 2 senedir şampiyon oluyor benfica ile. ligde ve avrupa'da müthiş top oynuyorlar.
Harun 5 yıl önce
Mirca Lucescu
Recep 5 yıl önce
Biliç'in natifi yabancı hoca olamaz! Neden mi? Gelecek yabancı hoca 1-2 tane yıldız oyuncu ister.Geniş bir yardımcı antrenör listesi ister.Dolgun bir ücret ve prim ister.Peki,UEFA ne demişti? TRANSFER BÜTÇESİNİ KESİNLİKLE EKSİ BAKİYE'YE GÖRE DÜZENLEYEMEZSİN!..Yani cebindeki para kadar ve mevcut futbolcu kadrosuna birikmiş borcun olmamak kaydıyla transfer yapabilirsin.Yerli t.direktör dışında seçeneğimiz yok.Bence de en uygun aday ŞENOL GÜNEŞ.Olmazsa da ERTUĞRUL SAĞLAM...
ahmet a. 5 yıl önce
ertuğrul sağlam diyen cemaatçi piçler size sözüm: ertuğrul bu kulübün kapısından adım atamaz. beşiktaş düşmanı orospu çocukları sizi.
Ersin 5 yıl önce
Bahsedilen isimlerden tek gelebilecek olan ve bence de en mantıklı olan kişi Şenol Güneştir. Ligi tanıyan, olgun, Bilic gibi son düzlükte panik yapmayacak, takımı ve camiayı birleştirecek bir isim bence. Ligi tanımayan yabancı bir teknik adamla maceraya atılmak intihar olur...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın