Beşiktaş, Halis Özkahya'ya patladı!

Torku Konyaspor deplasmanından 2-1'lik galibiyetle dönerek liderliğini sürdüren Beşiktaş'ta maçın hakemi Halis Özkahya'ya olan öfke dinmiyor.

Beşiktaş, Halis Özkahya'ya patladı!
HALİS'İN BİZE KIRMIZI KART GÖSTERMESİ ALIŞKANLIK OLMUŞ!
 
Beşiktaş'ın Asbaşkanı Deniz Atalay, Ertan Süzgün'e yaptığı özel açıklamada Halis Özkahya'ya büyük tepki gösterdi. Halis Özkahya'nın bizim maçlardaki performansı ortada. Son yönettiği 10 maçın 7'sinde bizim oyuncularımıza kırmızı kart gösterdi. Halis de bu davranış alışkanlık yapmış olacak. Zaten maçtan önce bir korkumuz vardı. Halis de yönettiği maçta korkumuzun yersiz olmadığını gösterdi diye konuştu.
 
DERBİYİ KAZANACAĞIZ!
 
Atalay derbi için de açıklamalarda bulunurken, ''Takımımız 7'de 7 yaparak iyi bir iş çıkardı. Takım içerisinde arkadaşlık ve uyum üst seviyede. Galatasaray maçı sonuçta bir derbi. Ancak bizim oyuncularımıza güvenimiz tam. Derbide taraftar desteğiyle kazanarak liderliğimizi sürdürmek niyetindeyiz'' dedi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Lutfu Can
Lutfu Can - 4 yıl Önce

Ulan 7 mac ust uste kazanmissin, rakiplerin birbirinden kotu oynuyor. Ve aradaki fark sadece 2 puan. Muthis (20 yilda 3 kere olmus) bir performans gostermesek, bu oyunla sampiyonga havlu atmistik.

Hayrullah
Hayrullah - 4 yıl Önce

Lütfü can kardeş aradaki puan farkının sadece iki olmasının sebebi rakiplerin hakemler tarafından kollanmasıdır. Maçları gözlerinizle izlerseniz anlarsınız.

y.c.
y.c. - 4 yıl Önce

Hakemlerin BJK ya bu tavrı olmasaydı.Diger takımlarla aradaki fark çok daha fazlaydı.

ufuk
ufuk - 4 yıl Önce

Arkadaslar biz iyide oynasak yirtinsakta bizi 6- 7 senede bir sampiyon yaparlar bu bir gerçek çünkü renkli hegomanyasi ağır basıyor besiktasin besiktastan baska dostu yoktur hafta sonu da maç ya berabere yada cincona gecer

murti
murti - 4 yıl Önce

başta sizin gibi yoneticiler varken özkahya az bile.sen eşeksen semer vuran çok olur.

mehmet
mehmet - 4 yıl Önce

Arkadaş fener yine maclarini ayarlıyor gecen internette iddianameyi gördüm şike yaptıkları net bir şekilde ortada ama ceza gelmiyor bence bu senede var birseyler avrupa da kasaba takımlarına yenilen takim Türkiye de çok rahat kazaniyor bence fener yine maçlarını ayarlıyor özellikle sivas maçları fener kongre üyesi sivas başkanı mi olur sivasa gecen sene 5 attılar bu sene 4 yedikleri göllerde ortada

Vedat
Vedat - 4 yıl Önce

Aahhh, Nerdesin olum be! Trivela Rabona,muhtesem calimlar nerede? Q7 nerde lan!

veli
veli - 4 yıl Önce

@Vedat evine çağırsana. pişpirik oynarsınız.