Beşiktaş, Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut ile anlaştı!

Beşiktaş, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Gökhan Gönül'de mutlu sona ulaştı.

GÜNDEM 01.06.2016, 09:20 01.06.2016, 09:22
5292

 Son dönemde Beşiktaş transfer gündemini epeyce meşgul eden Gökhan Gönül, Fenerbahçe ile tüm bağlarını kopardı.

Fenerbahçe ile pazartesi günü itibarıyla sona eren mukavelesini yenilemeyen yıldız futbolcu Gökhan Gönül için menajeri Ahmet Bulut Beşiktaş ile anlaştı.
Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut'un, Başkan Fikret Orman ve ekibiyle yaptığı görüşmeler sonrasında tarafların 3 yıllık sözleşme konusunda anlaşmaya vardığı ifade edildi. Milli sağ bek Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'tan sezon başına 2.2 milyon Euro garanti ücret ve maç başına 10 bin Euro alacağı belirtildi.
Bu transferin önümüzdeki günlerde resmen açıklanması bekleniyor. Milli Takım kampında bulunan ve EURO2016'nın 23 kişilik kadrosuna da dahil edilen Gökhan Gönül, Pazar günkü Slovenya maçının ardından Ay-yıldızlı kafileyle birlikte Fransa'ya gidecek.
AZİZ YILDIRIM GÖRÜŞMEDİ!
Gökhan Gönül ve menajeri Ahmet Bulut'un Beşiktaş'la yaptıkları anlaşmada Fenerbahçe ile 31 Mayıs'a kadar görüşme maddesi koydurduğu öğrenildi. Ancak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın ne Gökhan Gönül'le ne de Bulut'a görüşme talebinde bulunmadığı ortaya çıktı.
Yorumlar (4)
ABİ 5 yıl önce
gökhan gönülün bize geleceğini sanmıyorum.Azizi YILDIRIM Gomezi fenerbahçeye almak üzere yönetim uyuma.Mehmet TOPUZ vakasına dönecek iş haberin olsun fikret orman.Yakında aziz yıldırım sağ gösterip sol vurdu "GOMEZ FENERBAHÇE'DE dieye bir manşet görmesek iyidir inşaALLAH..!
anadolu kartalı 5 yıl önce
gitsin kardeşim gomez fenere gitsin de sonu nani, van persie ve bunun gibi yıldız diye fbye gelen biçok futbolcu gibi olsun. attan inip eşşeğe binsin. Beşiktaş bişey kaybetmez.
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Ben Gökhan Gönül'ü de istemiyorum! Başka adam kalmadı mı da 30 küsur yaşındaki adama 2.2 milyon euro veriyorsunuz ya?
Selçuk efe 5 yıl önce
Gökhan alına ucucak oyuncu helal başkan sana