Beşiktaş 'Forma' Girdi!

Beşiktaş Yöneticisi Emre Kocadağ, rekora koştuklarını belirtti.

GÜNDEM 06.09.2014, 02:57
1987
Beşiktaş 'Forma' Girdi!

“Geçen sezon bu zamanlar 52 bin forma satmıştık. Bu sene ise 100 bin barajını şimdiden aşmayı başardık. Taraftarlarımızın üzerinde hep yeni formalarımızı görüyoruz. Formalarımıza tarihte böyle bir ilgi yok.”

BEŞİKTAŞ’IN Kartal Yuvaları’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emre Kocadağ, forma satışlarında rekora koştuklarını söyledi. Şampiy10’a konuşan Kocadağ, “Sezon başını baz alırsak şu an için tüm zamanların rekorunu kırmış durumdayız... En iyi sezonlarımızdan biri olan geçtiğimiz yıl bu dönemde 52 bin civarı forma satmışken bu yıl taraftarlarımızın göstermiş olduğu saygıdeğer ilgiyle 109 bin rakamlarını yakaladık.

‘KIRMIZIYI GİYMEDİK’

ÖZELLİKLE siyah forma taraftarlarımızca çok beğenilen bir ürünümüz. Beyaz forma da satış rakamlarıyla siyah formayı yakalamaya çalışıyor. Kırmızı formamız ise harika bir çalışma ama satış oranlarında bu iki formanın yarısı civarında. Ama oynadığımız 5 maçta da kırmızı formayı giymedik. Bundan kaynaklı olabilir.

‘46 BİN SİYAH SATTIK’

ŞU an için 46 bin siyah, 42 bin beyaz ve 21 bin civarında da kırmızı forma satıldı. Bu ilginin süreceğini ve sonucunda forma satışında tüm zamanların rekorunu kıracağımızı umut ediyoruz” dedi.

Yorumlar (12)
Nuri 6 yıl önce
Su formalarin cirkinligine bak,hicbiri besiktas formasina benzemiyor!
Taraftar 6 yıl önce
sonra çıkar taraftara sallarsınız, bir türlü anlayamadınız taraftar yıldız, bomba transfer vs. peşinde değil (ergenler hariç) sadece doğru işlerin yapılmasını, transferlerin mantıklı olmasını istiyor. taraftar her sene kupalar şampiyonluklar peşinde değil armasının kulübünün peşinde ancak sahada yenilse her maç elinden geleni yapan son nefesine kadar mücadele eden bir takım istiyor. siz yönetim olarak bunları sağlayın taraftar tribünü de doldurur formasını da alır.
Celik 6 yıl önce
Taraftar esas ergen sensin.soylediklerin senin fikrin biz katilmiyoruz.sen once 1 kere maca gitte sonra taraftarim dersin.yurruuu!
engin sakallı 6 yıl önce
çok az satılmış bizim forma dünyanın en güzel 10 forması arasında fenerin forması ile ayakkabı silinmez okadar kötü formayı 120 bin satmışlar
black eagle @ black see 6 yıl önce
Sosa için renkli basının görmezden gelen tavrı nedeniyle bazı arkadaşlarımızın önyargıları var... Adamı henüz siyah-beyaz formasıyla daha izlemedik... Bence müthiş maçlar çıkartacak... Süper asistler, muhtaşem goller atacak... fb'nin aldığı ve yine malum basının göklere çıkardığı diego ribas , Atletico Madrid'de Sosa'nın yedeğiydi ; hatırlatırım... Bence birkaç maç sonra sadece Sosa'nın forması en az 30 bin satılır... Bu arada , taraftarlar destek olmaya devam ediyor, sakın bizi bahane etmeye kalkma başkan !...
marco 6 yıl önce
kartal yuvası amatör kişiler tarafından yönetilmese daha fazla satış yapar. internetten sipariş veriyoruz 3 haftada anca geliyor, beden farklı geliyor, yada istediğin ürün stoklarda olmuyor. bu soruna acilen çözüm bulunmalı
musa kartal 6 yıl önce
Beşiktaşım seni gururla seviyorum .. canım Beşiktaş li arkadaş larim bu sene takımımız canıyla hirsiyla mücadele ediyor inşallah haklı bilegimizin gücüyle şampiyon oluruz .
bjk23 6 yıl önce
Formalar harika. Fb ve gs yın formasını gördükçe insan tiskiniyor boyle boş forma kendisi gibi boş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın