Beşiktaş Finali Bekliyor

Beşiktaş yeni hocası için hem Ukrayna, hem de Türkiye’deki kupa finallerine kilitlendi. Mircea Lucescu ve Şenol Güneş’in maçlarını bekleyen yönetim, Mustafa Denizli ve Abdullah Avcı isimlerini de gündeme aldı.

GÜNDEM 01.06.2015, 11:39
Beşiktaş Finali Bekliyor

Beşiktaş Yönetimi, uzun süredir görüşme halinde olduğu Mircea Lucescu’dan haber bekliyor. Rumen hocanın olumlu bir yanıt vermesi halinde Ukrayna Kupası Finali’nden sonra tarafların masaya oturacağı belirtildi.Rumen teknik adamın, Shakhtar Donetsk’te kalması halinde siyah-beyazlılar, Ziraat Türkiye Kupası Finali’nden sonra Şenol Güneş’in kapısını çalacak. Her iki hocanın kupa finalleri olması nedeniyle adım atamayan Beşiktaş Yönetimi, Mircea Lucescu’nun “evet” demesi durumunda hemen Ukrayna’ya gidecek. Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk maçından sonra Lucescu ile iki senelik kontrat imzalamayı hedefleyen yönetim aksi durumda ise B planını devreye sokacak.

Bursaspor-Galatasaray arasında oynanacak Türkiye Kupası finalinin ardından Şenol Güneş ile görüşme yapacak olan siyah-beyazlılar en geç bir hafta içinde teknik adam sorununu çözmeyi istiyor.

Yönetimin Mustafa Denizli ve Abdullah Avcı ile de temas kurmaya hazırlandığı öğrenildi. Özellikle bazı yöneticilerin Denizli üzerinde yoğunlaştığı, tecrübeli hocanın takımın başına geçecek en ideal isim olduğunu savundukları kaydedildi.

Yardımcı kesin yerli

Teknik Direktör Slaven Bilic’in ayrılmasından sonra teknik adam arayışlarını sürdüren Beşiktaş Yönetimi, hoca kim olursa olsun yeni sezonda kendi istedikleri bir antrenörü teknik heyete sokacak. Beşiktaş’ta forma giymiş isimlerden birini yeni gelecek olan teknik adamın yardımcılığına getirmeyi planlayan siyah-beyazlı yönetim, Gökhan Keskin ile İbrahim Üzülmez isimlerini gündemine aldı. Camiayı yakından tanımaları nedeniyle bu iki isim üzerinde yoğunlaşan Beşiktaş Yönetimi, gerekirse Keskin ve Üzülmez ikilisini aynı anda görevlendirmeyi de seçenekleri arasında tutuyor.

Milliyet

Yorumlar (2)
eagle20 5 yıl önce
zago mansız ikiliside
kartal pençesi 5 yıl önce
alın şenol hocayı