Beşiktaş, F.Bahçe'ye saldırıyı kınadı

Çaykur Rizespor maçı sonrası Trabzon Havalimanı'na giderken saldırıya uğrayan Fenerbahçe için bir açıklama da Beşiktaş'tan geldi.

GÜNDEM 05.04.2015, 00:48
1006
Beşiktaş, F.Bahçe'ye saldırıyı kınadı

Resmi siteden açıklama yapan , yapılan saldırıyı kınadı.

İşte Beşiktaş'ın açıklaması:

"Çaykur Rizespor deplasmanından dönmekte olan Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcularını ve teknik heyetini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıyı esefle kınıyoruz.

Saldırıda yaralanan otobüs şoförüne acil şifalar dilerken, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne, futbolculara ve teknik heyete geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

Beşiktaş JK"

Yorumlar (8)
Deli Kadir 6 yıl önce
Ya uşaklar vuracaksanız azizi vurun emreyi vurun volkanı vurun. gariban otobüs şoföründen ne istediniz. Ayıp ettiniz.
Hakan Denizyılmaz 6 yıl önce
Büyük geçmiş olsun. Futbol, futbolluktan çıktı. Şu rezillikler yüzünden artık maç izlemiyorum. Ne zaman futbol tekrardan keyifle izlenen bir spor müsabakalar zincirine döner, o zaman oturur zevkle izlerim Beşiktaş'ımı.

Artık desteğim dışarıdan olacak...
bülent 6 yıl önce
Bu ülkenin civisi cikmis. Bu ülkede emre. Volkan tayip haciosmanoglu aziz gibi insanlarin nesli tükünmedik den sonra bir sapa sayip olmayiz. Böyle birseyi bir afrika da sahit olduk birde bizim ülkede. Utannc verici
tanju 6 yıl önce
Geçmiş olsun,,bu bazılarına ders olur,febe cumhuriyeti,herkes haddini bilecek vb.,provokatif sozlerle insanları kışkırt,mahmut uslu militan gibi,emre,volkan gibi saygısızlari koru,,sizlerin hicmi sucu yok,,
asi kartal 6 yıl önce
bu saldıırıyı yapanları beceriksizliğinden dolayı bende kınıyorum gariban şöförden ne istediniz 20 numarayı temizleseyniz bide piç volkanla mahmut usluyu
mustafa 6 yıl önce
Hayırdır cumhur başkanım detaylı bilgi istemissin, sana ne yok ben isterim bu ülkenin cumhur baskaniyim diyorsan onbeş gün evvel bjk fb maçında yapilan büyük haksızlık ve sahadaki anarşiye niye bilgi istemedin o bundan büyük hadise ve haksızlık milleti galeyana getirme sende aydinus gibi görmedin herhalde. Bak cumhur başkanım senden çok Müslümanım değilsem bana yazıklar olsun bu ülkede haksızlığa taviz vermeyeceksiniz hakki bilen boyle yapar.
Zafer ŞEN 6 yıl önce
emre ve volkan ı kimse kınamıyor.
bülent 6 yıl önce
Ugrasirsan her macta insanlarla oyuncularin tehtid sacarsa burasi istanbul birisi de cikar burasi trabzon der. Yanlis anlasilmasin bu olayi kinamaktayim ama niye biz diye kendilerini sorgulamali. Artik demirören leri aziz leri haciosman lari görmek istemiyorum .