Beşiktaş, Denizbank'la anlaşma yaptı

Fikret Orman döneminde sponsorluk konusunda önemli adımlar atan Beşiktaş, Vodafone Arena'da kale arkası tribününün isim hakkı için Denizbank ile anlaştı. Kulübün kasasına 5 yılda 20 milyon TL girecek. Sırada Spor Toto var.

 Beşiktaş sahada koşar adım ilerlerken, yönetim de mali konularla kulübü rahatlatma adına durmadan çalışıyor.

 
Son dönemde sponsorluk anlaşmaları konusunda önemli adımlar atan Siyah-Beyazlılar, Vodafone Arena kozunu da kullanmaya başladı. Yönetim, İnönü Stadı’nda ‘eski açık’ olarak bilinen deniz tarafındaki kale arkası tribününün isim hakkını Denizbank’a sattı. 

Buna göre Vodafone Arena’da söz konusu bölüm Denizbank Tribünü olarak anılacak. 5 yıllık anlaşma karşılığında Kartal’ın kasasına 20 milyon TL girecek. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, söz konusu anlaşmayla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Bütün tribünlere sponsor alacağız. Stadın maliyetine de buradan büyük bir katkı sağlayacağız. İlk anlaşmayı Denizbank ile yaptık. Sırada 3 anlaşma daha var” ifadelerini kullandı.
İlişkili Haber


 
50 MİLYON TL YOLDA 
 
Orman’ın ‘sırada’ dediği 3 anlaşmanın ilki için en yakın aday da Spor Toto... Yönetimin İnönü Stadı’nda Çarşı Grubu’nun oturduğu kapalı tribün için Spor Toto’yla görüşmelerinin son aşamaya geldiği öğrenildi. Siyah-Beyazlılar’ın Vodafone Arena’da kapalının ‘Spor Toto Tribünü’ olarak anılması karşılığında 10 yıllık bir anlaşma yapmayı planladığı ve kasaya 50 milyon TL girmesinin hedeflendiği belirtildi. Öte yandan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena’da çatı montajının 10 gün içinde tamamlanacağını açıkladı.


(Habertürk)
Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2015, 14:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
HASAN
HASAN - 4 yıl Önce

iyi de cengiz kardeş kulubü bu borç batağına yd ile sağ kolu adalı düşürdü. bu yönetim onların pisliklerini temizliyor bi de üstüne üstlük sizden küfür yiyor

kenan
kenan - 4 yıl Önce

Allah razi olsun. kulübümüz en iyi sekilde ilerliyor!

Cengiz
Cengiz - 4 yıl Önce

Yahu ne Cahil taraftarlar var. kulup borc icinde yuzuyor. hergun bankalara borc artiyor. borc eski parayla 1 katrilyona yaklasmis, adamin biri Allah razi olsun diyor. halbuki Allah Rizasi ici git Orman dese, dogrusunu yapmis olur! batirdi kulubu!

ŞEYHMUS
ŞEYHMUS - 4 yıl Önce

CENGİZ BEYE CEVABIM OLSUN. HALADA BU YÖNETİMİ BEGENMİYORSUNUZ PES DOGRUSU YAHU ADAMIN BORÇ ÖDEMEKTEN FELEGİ ŞAŞTI ÜSTELİK DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEHRİNDE VEDE EN GÜZEL YERİNDE STAD YAPIYOR MİLLETTE HALA KLAVYE ÖNÜNDE AHKAM KESİYOR SANKİ DİGER TAKIMLARIN DURUMU BİZDEN ÇOK İYİYMİŞ GİBİ DAVRANIYORSUNUZ YAKINDA O ÇOK BEGENDİNİZ TAKIMLAR AVRUPA LİSANSI DAHİ ALAMIYACAK

DUVARCI USTA
DUVARCI USTA - 4 yıl Önce

CENGİZ BEY SEN MİLLETE CAHİL DİYEMEZSİN AZICIK TERBİYELİ OL BİRTEK SENMİ AKILLISIN TAKIMA NEGİBİ KATKI YAPTIN ŞİMDİYE KADAR BJK NİN HANGİ ÜRÜNÜNDEN ALDIN KAÇ SEFER MAÇA GİTTİN BU DÜNYADA ÖYLE AKILLI ADAMLAR VARKİ GÖRSEN AKLIN UÇAR YERE DÜŞERSİN