Beşiktaş da Tazminat İstiyor

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu’nun kararlarının kesinleşmesiyle tazminat girişiminde bulunabileceklerini söyledi.

GÜNDEM 11.10.2015, 12:25 11.10.2015, 12:25
996

 Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu’nun kararlarının kesinleşmesiyle tazminat girişiminde bulunabileceklerini söyledi.

Çebi, “Yargıtay’ın nasıl bir karar vereceğini bilmiyorum ama oradan da olumlu bir sonuç çıkarsa kupamızı doğal olarak geri isteriz. O dönem simgesel olarak biz bu kupayı aklanana kadar iade etmiştik. Kaldı ki bu mahkeme yüzünden bir sene Avrupa’ya gidemedik. Maddi ve manevi çok zararımız oldu. Yargıtay da onaylarsa muhakkak hukuki yönlerine bakarak tazminat girişimlerimiz olabilir. İnşallah Türk futbolu bir daha böyle günler görmez” diye konuştu.
Yorumlar (6)
şeyhmus 5 yıl önce
elbette tazminat almamız lazım nerde görülmüş uzatmaya gitmiş bir kupa maçında şike var diyorlar hatta şikeye karışan futbolcu breraberlik golünü atıyor sonrada iş penaltılara kalıp ist bl penaltının birini kaçırıyorda bjk penaltı kaçırmadan kupayı hak ediyor ey vicdansızlar utanmazlar bu maçın neresi şike sökülün milyon euroları şimdi
duvarcıusta 5 yıl önce
ulan platini pezevengi ulan ahlaksız blatter herkesi kendiniz gibimi sanıyorsunuz şike yapılacak maç hiç uzatmaya gidermi hiç iş penaltılara kalırmı ahlaksızlar tayfası şimdi çıkın verin kartalımın hakkını itibarını geri iade edin tez elden
fetih 5 yıl önce
blatter efendi insanda biraz utanma olur çıkar adam gibi açıkça söyler biz hata yaptık vede bu hatanın vebalini kuruşuna kadar iade edecegiz der amma nerde sizde platinide o namuslu şerefli insanlık al birini vur ötekine amma yavaş ing adamları sizlerin çarkına sıçacak yakında ömür boyu men gelecek ikinize futbolun ahlaksız kişileri
Tayyipciler 5 yıl önce
Tayyip çiler yorum yapmasın besiktasin namusuyla oynayan ve onlara oy veren herkes suçludur.... YUCE YARADANIM ahmet gün dua ediyorum bunların alay ini helak et.
osmanlı 5 yıl önce
gerçekten utanç verici bir açıklama
Yemezbey 5 yıl önce
Yargıtay kararı açıklanmadan bunu açıklamak, Adalı ile Tayfur'un, dolayısıyla bizim işimizi zorlaştırır, düşmanların uyanmasını sağlar, Çebi'nin samimiyetine hiçbir zaman güvenmedim, güvenmiyorum.