Beşiktaş çok güçlü bir rakip

Club Brugge Teknik Direktörü Michel Preud'homme, Gökhan Töre'nin yaptığı vuruşun gol olmamasının kendilerine avantaj getirdiğini belirtti.

GÜNDEM 12.03.2015, 23:26
2654
Beşiktaş çok güçlü bir rakip

 UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu ilk maçında Beşiktaş'ı Belçika'da 2-1 mağlup eden Club Brugge'ün teknik direktörü Michel Preud\'homme, maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

Preud'homme, çok mutlu olduğunu belirterek başladığı sözlerine; "Beşiktaş çok güçlü bir rakip. Avantajı son anda elde ettik ama Gökhan Töre neredeyse golü atıp maçın kaderini değiştirecekti. Son anlarda bu açından şanslıydık. Ancak, geri düşmemize rağmen dönüş yapabilmemiz muhteşemdi" ifadelerini kullandı.

Maçı 2 ismin sonradan oyuna girmesinin değiştiğini belirten Preud'homme; "Oulare ve Gedoz, çok güçlü oyuncular ve oyuna hareket kazandırdılar. Taraftarımız da muhteşemdi. Stadyum tamamen dolu değildi belki ama 12. adamımız bize çok yardımcı oldu. Şimdi, bu zaferin tadını çıkarmalı ve Türkiye'deki maça full konsantre olmalıyız" diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar (2)
fatih 6 yıl önce
futbolun altın değerinde bir sözü varya hani ATAMAYANA ATARLAR gökhandan sonra siz bidaha sevindiniz işte
Barbaros 6 yıl önce
su Adam mac icinde o Kadar Taktik degistirdi ve maci istedi ki bizim saz calan sosyalist kilini kipirdatmadi.
Sulama mekanizmasinin Törenin geldigi yerden calismaya baslamasi, sakatlik numaralari ve ilk yari kontra oynayip bütün güclerini ikinci yariya saklamalari hepsi taktikdi.
2. yarida cift forvete ve Godez e düönüs ya herro ya merroydu ve onlarin istedigi oldu. Bir teknik adamin oyuna etkisi %15 i gecmez derim herzaman ama dün ilk kez %25 lik bi oran gördük. Adam resmen disardan takimin sirtindan ittirdi ve oyunu Aldi. Ama Olimpiyatta bu taraftar adamin dizlerini titretir, isiniz bitti kocum!