Beşiktaş, Cicinho'yu alacak mı?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ı aradı, “Cicinho'yu çok istiyoruz. Ancak sizin ligdeki durumunuz nedeniyle girişimde bulunmayacağız” dedi. Bu sürpriz sözler karşısında şaşıran Otyakmaz, “Size ve camianıza da zaten böyle bir davranış yakışırdı” diyerek memnuniyetini dile getirdi. Orman bu hareketiyle 'Seba Ruhu'nu transferde de yaşatmış oldu.

Beşiktaş, Cicinho'yu alacak mı?

Veli Kavlak’ın Adana Demir maçında rakibe haksız kırmızı kart çıkmasına engel olması, Olcay’ın ise Konya maçının ardından, “Rakip taraftara saygımızdan üçlü çektirmedik” sözleri Fair Play anlamında 2014’e damga vurmuştu. Beşiktaş’ta Süleyman Seba ruhu bir kez daha kendini gösterdi. Kara Kartal’ın Cicinho’yu transfer etmesi beklenirken Fikret Orman’dan sürpriz bir hamle geldi. Orman, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’ı arayarak, “Cicinho’yu çok beğeniyoruz ve almayı çok istiyoruz. Ancak sizin ligdeki sıkıntılı durumunuz nedeniyle herhangi bir girişimde bulunmayacağız. Oyuncunun kafasını karıştırmayacağız” ifadelerini kullandı.

‘Teşekkür ederiz’

Orman’ın bu sözleri, Sivasspor Başkanı’nı hem şaşırttı, hem de mutlu etti. Otyakmaz, “Zaten sizden ve camianızdan da böyle bir davranış beklenirdi. Anlayışınız için teşekkür ederim” sözleriyle memnuniyetini dile getirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

bu nasıl haber lan istiyoruz ama almıcaz oldu canım

mahir
mahir - 4 yıl Önce

Ya bizim yada sivas başkanın telefonu dinleniyor:):):)

ufuk
ufuk - 4 yıl Önce

Hahaha:):):):)

serdar
serdar - 4 yıl Önce

çok safça bi durum ihtiyacın varsa alacan sanane rakiplerinin durumundan... Ha bu arada madem öyle bir anlayış var neden o zaman zamanında Denizlispor düştükten sonra Cenk Gönen alınmıştı ? Böylelikle düşmüşe bir tekme de biz vurmuş olmadık mı ?