Beşiktaş borsaya bildirdi

Beşiktaş'tan resmi açıklama geldi.

 Beşiktaş, Cenk Gönen'in transferi için Galatasaray'la görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.  Beşiktaş, Ömer Şişmanoğlu'nun Konyaspor'a kiralanması konusunda görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2015, 10:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
BJK
BJK - 4 yıl Önce

Terciyesiz Cenk, sen bunca yil calistigin ekmek yedigin takim hakkinda yem olarak kullanildim nasil dersin?

emiliano
emiliano - 4 yıl Önce

bizde oyuncu alıyoz diye sevinioz

Mümin Çılgın
Mümin Çılgın - 4 yıl Önce

Cenk'in yan toplara sepet gibi çıktığı, saç baş yoldurdığu maçları unutmayalım. Cenk yıllardır forma aldığı takımın 1'nci kalecisi hiç bir zaman olmadı. Şimdi mi kıymete bindi.

tekin
tekin - 4 yıl Önce

cenk denen çuvalın gidişi bjk için bayramdır.

asdfghjklşi
asdfghjklşi - 4 yıl Önce

ugünkü fanatiğin haberi tamamen cenki taraftarın gözünde yok etmek amacıyla yapılan algı opersayonudur tolga pektemek gideceğine cenk ömer gidiyor tıpkı ersan franco yerine sivok ve atınçın yollanması gibi iyi adamları yolla çöpler kalsın cenki pafa yollarım o renklilere yinede yollamam tamamen peşkeş çekmektir o cidden bravo koca kulüp ne hallere düştü gidip kronik sakat yaşlı valdesi alın oh mis tam bizim yönetime göre transfer o.saha defans transferi ne oldu pardon unutmuşum doların euronun düşmesini ve gattuso velinin geri dönmesini bekliyorduk değilmi :)

Orkun
Orkun - 4 yıl Önce

Belki+devasa+muhtesem+bur+kaleci+de%C4%9Fildi+ama+formay%C4%B1+tolgadan+daha+%C3%A7ok+hakediyodu.+Allah+yolunu+acs%C4%B1n+ne+diyelim

bülent
bülent - 4 yıl Önce

Cenk iyi bir kaleci olmazi icin orta edilen top hamlelerini gelistirmesi lazim. Cizgi de iyi.