Beşiktaş borsaya bildirdi

Beşiktaş'tan resmi açıklama geldi.

GÜNDEM 28.08.2015, 10:06 28.08.2015, 10:08
13756

 Beşiktaş, Cenk Gönen'in transferi için Galatasaray'la görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.  Beşiktaş, Ömer Şişmanoğlu'nun Konyaspor'a kiralanması konusunda görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Yorumlar (7)
BJK 5 yıl önce
Terciyesiz Cenk, sen bunca yil calistigin ekmek yedigin takim hakkinda yem olarak kullanildim nasil dersin?
emiliano 5 yıl önce
bizde oyuncu alıyoz diye sevinioz
Mümin Çılgın 5 yıl önce
Cenk'in yan toplara sepet gibi çıktığı, saç baş yoldurdığu maçları unutmayalım. Cenk yıllardır forma aldığı takımın 1'nci kalecisi hiç bir zaman olmadı. Şimdi mi kıymete bindi.
tekin 5 yıl önce
cenk denen çuvalın gidişi bjk için bayramdır.
asdfghjklşi 5 yıl önce
ugünkü fanatiğin haberi tamamen cenki taraftarın gözünde yok etmek amacıyla yapılan algı opersayonudur tolga pektemek gideceğine cenk ömer gidiyor tıpkı ersan franco yerine sivok ve atınçın yollanması gibi iyi adamları yolla çöpler kalsın cenki pafa yollarım o renklilere yinede yollamam tamamen peşkeş çekmektir o cidden bravo koca kulüp ne hallere düştü gidip kronik sakat yaşlı valdesi alın oh mis tam bizim yönetime göre transfer o.saha defans transferi ne oldu pardon unutmuşum doların euronun düşmesini ve gattuso velinin geri dönmesini bekliyorduk değilmi :)
Orkun 5 yıl önce
Belki+devasa+muhtesem+bur+kaleci+de%C4%9Fildi+ama+formay%C4%B1+tolgadan+daha+%C3%A7ok+hakediyodu.+Allah+yolunu+acs%C4%B1n+ne+diyelim
bülent 5 yıl önce
Cenk iyi bir kaleci olmazi icin orta edilen top hamlelerini gelistirmesi lazim. Cizgi de iyi.